Inne modele marki SYM
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 13 pojazdów LC linii modelowej SYM AX, co daje temu modelowi 627. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 41 różnych pojazdów i 156 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 41 |
| Zarejestrowane badania | 156 |
| Badania okresowe | 117 |
| Wynik „pozytywny” | 99,1 % |
| Rekordy z przebiegiem | 156 |
| Dostępny okres | 30.04.2013 – 17.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 117. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 117 | 99,1 % |
| Evidencní kontrola | 30 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
| Opakovaná | 2 | — |
| Na wniosek zákazníka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 117 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 116, tedy 99,1 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 116 | 99,1 % |
| Wynik 2 | 1 | 0,9 % |
| Wynik 3 | 0 | 0,0 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Dla tej linii modelowej brak danych o usterkach w okresie objętym obliczeniami. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2013 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 7 | 7 |
| 2025 | 11 | 9 |
| 2024 | 15 | 13 |
| 2023 | 17 | 15 |
| 2022 | 8 | 5 |
| 2021 | 13 | 8 |
| 2020 | 17 | 14 |
| 2019 | 18 | 15 |
| 2018 | 20 | 16 |
| 2017 | 21 | 13 |
| 2016 | 3 | 2 |
| 2015 | 3 | 0 |
| 2014 | 2 | 0 |
| 2013 | 1 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Kawasaki MX 125 | 13 | 389 | 88,7 % |
| Lifan LF125T-9E | 13 | 150 | 95,3 % |
| Malaguti Password | 13 | 130 | 94,6 % |
| Moto Guzzi Griso | 13 | 83 | 96,4 % |
| Piaggio 125 | 13 | 385 | 94,3 % |
| SYM AX (obecny model) | 13 | 117 | 99,1 % |
| Yamaha WR250 | 13 | 858 | 94,4 % |
| Yamaha XJ 700 | 13 | 102 | 93,1 % |
| Zongshen Trigger | 13 | 273 | 91,9 % |
| Cagiva River | 12 | 274 | 92,7 % |
| Ducati 600 | 12 | 283 | 91,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.