Другие модели марки Dacia
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 12 грузовых автомобилей модельного ряда Dacia Double, что ставит эту модель на 159. место среди грузовых автомобилей (N1) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 249 разных автомобилей и 1 334 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 249 |
| Зарегистрированные проверки | 1 334 |
| Периодические осмотры | 961 |
| Результат «соответствует» | 83,4 % |
| Записи с пробегом | 1 323 |
| Доступный период | 05.09.2008 – 04.06.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 961. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 961 | 83,4 % |
| Evidencní kontrola | 212 | — |
| Opakovaná | 150 | — |
| По запросу zákazníka | 5 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
Z 933 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 778, tedy 83,4 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 778 | 83,4 % |
| Результат 2 | 75 | 8,0 % |
| Результат 3 | 80 | 8,6 % |
| Другое / не указано | 28 | 3,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 2.1.3.7.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 2 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 1 |
| 6.1.7.7.1 | A | Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 5 | 5 |
| 2025 | 15 | 12 |
| 2024 | 19 | 16 |
| 2023 | 23 | 19 |
| 2022 | 44 | 37 |
| 2021 | 28 | 23 |
| 2020 | 64 | 51 |
| 2019 | 40 | 33 |
| 2018 | 88 | 69 |
| 2017 | 45 | 36 |
| 2016 | 74 | 50 |
| 2015 | 81 | 52 |
| 2014 | 110 | 77 |
| 2013 | 87 | 60 |
| 2012 | 146 | 99 |
| 2011 | 118 | 84 |
| 2010 | 161 | 115 |
| 2009 | 145 | 97 |
| 2008 | 41 | 26 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 48 747 | 652 056 | 93,2 % |
| Ford Transit | 44 827 | 719 318 | 89,8 % |
| Fiat Ducato | 32 056 | 322 990 | 91,6 % |
| Peugeot Boxer | 25 910 | 251 137 | 91,3 % |
| Renault Master | 25 116 | 222 999 | 92,4 % |
| Renault Trafic | 19 270 | 178 372 | 92,1 % |
| Citroën Jumper | 18 562 | 180 153 | 91,3 % |
| Mercedes-Benz Sprinter | 18 189 | 203 111 | 93,3 % |
| Mercedes-Benz Vito | 14 841 | 150 433 | 92,4 % |
| Volkswagen Crafter | 13 804 | 99 739 | 94,7 % |
| Daihatsu Hijet | 14 | 364 | 88,7 % |
| Multicar 25 | 14 | 3 487 | 90,6 % |
| Lublin 3584 | 13 | 661 | 83,3 % |
| Magma Magma | 13 | 581 | 90,4 % |
| Tatra Beta | 13 | 585 | 88,0 % |
| Dacia Double (текущая модель) | 12 | 961 | 83,4 % |
| KIA Besta | 12 | 910 | 83,5 % |
| Mazda SD-E | 12 | 3 794 | 87,0 % |
| Multicar M | 12 | 1 805 | 88,4 % |
| Polonez Truck | 12 | 496 | 89,1 % |
| Hyundai H-100 | 11 | 5 547 | 84,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.