Другие модели марки Generic
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 17 транспортных средств LC модельного ряда Generic Zion 125, что ставит эту модель на 532. место среди транспортных средств категории LC в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 63 разных автомобилей и 285 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 63 |
| Зарегистрированные проверки | 285 |
| Периодические осмотры | 214 |
| Результат «соответствует» | 98,1 % |
| Записи с пробегом | 284 |
| Доступный период | 11.04.2013 – 14.08.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 214. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 214 | 98,1 % |
| Evidencní kontrola | 66 | — |
| Opakovaná | 3 | — |
| Pred registrací | 2 | — |
Z 214 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 210, tedy 98,1 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 210 | 98,1 % |
| Результат 2 | 4 | 1,9 % |
| Результат 3 | 0 | 0,0 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 1.1.14.1.4. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 1.1.14.1.4 | B | Brzdový kotouč s rýhami zjevně přesahující hloubku rýhy 1,5 mm. | 1 |
| 1.1.14.1.3 | B | Brzdový buben nebo kotouč zjevně nadměrně opotřebený (zeslabený). | 1 |
| 1.1.13.1.1 | B | Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2013 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 10 | 10 |
| 2025 | 19 | 18 |
| 2024 | 27 | 20 |
| 2023 | 18 | 15 |
| 2022 | 15 | 11 |
| 2021 | 19 | 14 |
| 2020 | 32 | 24 |
| 2019 | 36 | 30 |
| 2018 | 43 | 32 |
| 2017 | 35 | 29 |
| 2016 | 17 | 11 |
| 2015 | 8 | 0 |
| 2014 | 1 | 0 |
| 2013 | 5 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Kentoya HT125T-11 | 18 | 207 | 96,1 % |
| Shenke MP | 18 | 330 | 95,2 % |
| Shenke RT 125 | 18 | 130 | 90,8 % |
| Suzuki TL 1000 | 18 | 598 | 92,5 % |
| Yamaha XVS 125 | 18 | 368 | 92,1 % |
| Generic Zion 125 (текущая модель) | 17 | 214 | 98,1 % |
| Gilera 125 | 17 | 446 | 92,4 % |
| Gilera Nexus 300 | 17 | 127 | 97,6 % |
| Harley-Davidson Flhtcui | 17 | 194 | 97,9 % |
| Honda CB 1100 | 17 | 316 | 94,6 % |
| Honda SH 300 | 17 | 240 | 98,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.