Другие модели марки Harley-Davidson
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 29 транспортных средств LC модельного ряда Harley-Davidson Fxstb, что ставит эту модель на 412. место среди транспортных средств категории LC в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 69 разных автомобилей и 319 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 69 |
| Зарегистрированные проверки | 319 |
| Периодические осмотры | 188 |
| Результат «соответствует» | 93,6 % |
| Записи с пробегом | 315 |
| Доступный период | 03.12.2008 – 15.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 188. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 188 | 93,6 % |
| Evidencní kontrola | 49 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 43 | — |
| Pred registrací | 26 | — |
| Opakovaná | 11 | — |
| По запросу zákazníka | 1 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 188 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 176, tedy 93,6 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 176 | 93,6 % |
| Результат 2 | 10 | 5,3 % |
| Результат 3 | 2 | 1,1 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.4.3.3.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.4.3.3.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro směrové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 2 |
| 7.8.3.2 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 7. 2002, stupnice rychloměru není uvedena v km/h. | 2 |
| 4.3.3.4.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002 pro brzdové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 4.8.2.2.1 | B | Použita nehomologovaná / neschválená odrazka. | 2 |
| 4.2.3.4.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro obrysovou svítilnu použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 4.7.1.2.3 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna nebo úprava zdroje světla. | 2 |
| 4.1.4.5.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro potkávací nebo dálkové světlo použit nehomologovaný světlomet (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 2 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 23 | 17 |
| 2025 | 21 | 12 |
| 2024 | 15 | 9 |
| 2023 | 19 | 8 |
| 2022 | 24 | 11 |
| 2021 | 16 | 12 |
| 2020 | 11 | 7 |
| 2019 | 12 | 5 |
| 2018 | 24 | 14 |
| 2017 | 26 | 20 |
| 2016 | 11 | 5 |
| 2015 | 30 | 18 |
| 2014 | 10 | 7 |
| 2013 | 17 | 13 |
| 2012 | 12 | 7 |
| 2011 | 16 | 11 |
| 2010 | 11 | 5 |
| 2009 | 20 | 7 |
| 2008 | 1 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Peugeot Elystar | 30 | 346 | 93,4 % |
| Piaggio M35 | 30 | 354 | 97,5 % |
| SYM Joyride | 30 | 187 | 94,7 % |
| Suzuki DR-Z400SM | 30 | 805 | 92,8 % |
| Yamaha VP250 | 30 | 441 | 97,5 % |
| Harley-Davidson Fxstb (текущая модель) | 29 | 188 | 93,6 % |
| Honda 650 | 29 | 1 330 | 95,7 % |
| Honda CBF 600S | 29 | 3 109 | 97,9 % |
| Honda VTR | 29 | 1 193 | 95,2 % |
| Longjia Polly 125 | 29 | 490 | 96,9 % |
| SYM Crox 125 | 29 | 105 | 97,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.