Другие модели марки Jeep
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 1 965 транспортных средств M1G модельного ряда Jeep Compass, что ставит эту модель на 24. место среди транспортных средств категории M1G в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 2 391 разных автомобилей и 14 515 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 2 391 |
| Зарегистрированные проверки | 14 515 |
| Периодические осмотры | 10 436 |
| Результат «соответствует» | 94,9 % |
| Записи с пробегом | 14 467 |
| Доступный период | 07.11.2008 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 10 436. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 10 436 | 94,9 % |
| Evidencní kontrola | 2 805 | — |
| Pred registrací | 714 | — |
| Opakovaná | 329 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 95 | — |
| По запросу zákazníka | 91 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 39 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 4 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
Z 10 289 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 9 765, tedy 94,9 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 9 765 | 94,9 % |
| Результат 2 | 336 | 3,3 % |
| Результат 3 | 188 | 1,8 % |
| Другое / не указано | 147 | 1,4 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.11.2.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 81 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 81 |
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 77 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 44 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 34 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 23 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 22 |
| 8.2.2.1.1 | B | Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m | 21 |
| 8.2.2.2.1.1 | B | Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. | 19 |
| 8.2.1.2.7 | B | Regulace základního volnoběhu - otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu. | 17 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 16 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 15 |
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 14 |
| 8.2.2.2.1.8 | B | Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. | 12 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 11 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 2 106 | 1 909 |
| 2025 | 2 570 | 2 221 |
| 2024 | 2 281 | 1 822 |
| 2023 | 1 536 | 1 182 |
| 2022 | 1 709 | 1 104 |
| 2021 | 1 156 | 645 |
| 2020 | 769 | 438 |
| 2019 | 806 | 387 |
| 2018 | 645 | 311 |
| 2017 | 266 | 126 |
| 2016 | 175 | 90 |
| 2015 | 145 | 69 |
| 2014 | 77 | 32 |
| 2013 | 99 | 43 |
| 2012 | 62 | 20 |
| 2011 | 70 | 30 |
| 2010 | 22 | 6 |
| 2009 | 18 | 1 |
| 2008 | 3 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Touareg | 12 412 | 97 134 | 96,6 % |
| Volvo XC60 | 11 702 | 91 473 | 97,7 % |
| BMW X5 | 11 601 | 104 895 | 96,2 % |
| Audi Q7 | 9 051 | 70 386 | 97,2 % |
| Jeep Grand Cherokee | 8 166 | 76 889 | 93,8 % |
| Audi Q5 | 7 077 | 46 447 | 97,9 % |
| Suzuki Grand Vitara | 6 418 | 86 386 | 93,9 % |
| Mercedes-Benz ML | 6 089 | 85 208 | 94,5 % |
| Suzuki Jimny | 5 961 | 62 415 | 93,1 % |
| Mercedes-Benz GLE | 5 675 | 21 581 | 98,6 % |
| Mercedes-Benz GLS | 2 363 | 7 961 | 97,8 % |
| Jeep Wrangler | 2 274 | 19 441 | 93,3 % |
| Land Rover Defender | 2 175 | 23 916 | 93,6 % |
| Audi Q8 | 2 046 | 4 106 | 98,5 % |
| Porsche Cayenne | 2 046 | 20 704 | 96,6 % |
| Jeep Compass (текущая модель) | 1 965 | 10 436 | 94,9 % |
| Nissan Pathfinder | 1 909 | 22 643 | 93,5 % |
| BMW X7 | 1 812 | 3 074 | 96,9 % |
| Land Rover Range Rover | 1 600 | 24 915 | 95,6 % |
| Mercedes-Benz GL | 1 584 | 22 717 | 96,2 % |
| Suzuki Samurai | 1 380 | 27 010 | 91,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.