Другие модели марки Keeway
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 132 транспортных средств LA модельного ряда Keeway Matrix, что ставит эту модель на 13. место среди транспортных средств категории LA в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 772 разных автомобилей и 2 728 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 772 |
| Зарегистрированные проверки | 2 728 |
| Периодические осмотры | 1 902 |
| Результат «соответствует» | 95,0 % |
| Записи с пробегом | 2 676 |
| Доступный период | 04.10.2008 – 16.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 1 902. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 902 | 95,0 % |
| Evidencní kontrola | 732 | — |
| Opakovaná | 83 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
| По запросу zákazníka | 2 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
Z 1 902 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 1 807, tedy 95,0 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 1 807 | 95,0 % |
| Результат 2 | 79 | 4,2 % |
| Результат 3 | 16 | 0,8 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.11.2.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 11 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 3.3.4.1 | A | Повреждения zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 1 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 54 | 50 |
| 2025 | 78 | 63 |
| 2024 | 103 | 87 |
| 2023 | 130 | 98 |
| 2022 | 153 | 101 |
| 2021 | 121 | 84 |
| 2020 | 164 | 117 |
| 2019 | 162 | 109 |
| 2018 | 170 | 133 |
| 2017 | 186 | 126 |
| 2016 | 225 | 161 |
| 2015 | 267 | 189 |
| 2014 | 177 | 122 |
| 2013 | 203 | 149 |
| 2012 | 226 | 170 |
| 2011 | 160 | 107 |
| 2010 | 82 | 33 |
| 2009 | 62 | 3 |
| 2008 | 5 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1 340 | 7 708 | 97,1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8 612 | 95,6 % |
| Aprilia SR 50 | 465 | 5 113 | 94,9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4 660 | 95,8 % |
| Maxon Forcer | 297 | 2 101 | 97,3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5 140 | 95,2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2 884 | 97,4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3 647 | 94,7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2 775 | 93,7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2 937 | 95,8 % |
| Peugeot Vivacity | 142 | 2 018 | 96,2 % |
| Derbi Atlantis | 139 | 2 085 | 95,5 % |
| Keeway Matrix (текущая модель) | 132 | 1 902 | 95,0 % |
| Derbi Senda | 126 | 880 | 89,0 % |
| Piaggio NRG | 124 | 1 838 | 94,2 % |
| Peugeot Kisbee | 117 | 371 | 96,8 % |
| CPI Aragon | 101 | 1 137 | 94,7 % |
| Peugeot TKR 50 | 98 | 1 174 | 94,5 % |
| Yamaha YN 50 | 97 | 2 523 | 95,3 % |
| CPI Oliver | 96 | 1 261 | 94,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.