Другие модели марки MBK
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 5 транспортных средств LC модельного ряда MBK Industrie, что ставит эту модель на 827. место среди транспортных средств категории LC в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 32 разных автомобилей и 140 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 32 |
| Зарегистрированные проверки | 140 |
| Периодические осмотры | 50 |
| Результат «соответствует» | 100,0 % |
| Записи с пробегом | 138 |
| Доступный период | 18.05.2009 – 07.05.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 50. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 50 | 100,0 % |
| Pred registrací | 38 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 28 | — |
| Evidencní kontrola | 24 | — |
Z 50 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 50, tedy 100,0 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 50 | 100,0 % |
| Результат 2 | 0 | 0,0 % |
| Результат 3 | 0 | 0,0 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.2.3.1.6. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.2.3.1.6 | B | Obrysová nebo denní svítilna, není-li stanoveno jinak, vyzařuje směrem dopředu světlo jiné barvy než bílé, směrem dozadu světlo jiné barvy než červené a směrem do stran světlo jiné barvy než oranžové, nebo sada obrysových svítilen (společný pár) zjevně nesplňuje stejné fotometrické vlastnosti. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Автомобиль není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Автомобиль není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2009 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 2 |
| 2025 | 3 | 2 |
| 2024 | 3 | 0 |
| 2023 | 1 | 1 |
| 2022 | 6 | 3 |
| 2021 | 5 | 3 |
| 2020 | 7 | 4 |
| 2019 | 12 | 1 |
| 2018 | 9 | 4 |
| 2017 | 14 | 6 |
| 2016 | 7 | 4 |
| 2015 | 14 | 5 |
| 2014 | 12 | 2 |
| 2013 | 11 | 4 |
| 2012 | 10 | 3 |
| 2011 | 13 | 4 |
| 2010 | 6 | 1 |
| 2009 | 4 | 1 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Jinlun JL150-5 | 5 | 156 | 94,2 % |
| Kawasaki EJ 650 | 5 | 211 | 97,2 % |
| Keeway TEJ4 | 5 | 589 | 96,8 % |
| Kentoya ZS110-9 | 5 | 173 | 96,5 % |
| Kinroad Clever | 5 | 77 | 88,3 % |
| MBK Industrie (текущая модель) | 5 | 50 | 100,0 % |
| Moto Guzzi V 35 | 5 | 175 | 94,9 % |
| Siamoto KD 125 | 5 | 156 | 93,6 % |
| Suzuki 250 | 5 | 144 | 93,1 % |
| Suzuki GS 1000 | 5 | 51 | 98,0 % |
| Suzuki RF 600 | 5 | 256 | 92,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.