Другие модели марки Medd
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры |
|---|---|---|
| Transporter | 65 | 418 |
| VIZ | — | 132 |
| Furgon | 17 | 102 |
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 30 прицепов модельного ряда Medd Boat, что ставит эту модель на 311. место среди прицепов (O2) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры |
|---|---|---|
| Transporter | 65 | 418 |
| VIZ | — | 132 |
| Furgon | 17 | 102 |
Сводка основана на 147 разных автомобилей и 769 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 147 |
| Зарегистрированные проверки | 769 |
| Периодические осмотры | 433 |
| Результат «соответствует» | 90,5 % |
| Записи с пробегом | 12 |
| Доступный период | 17.02.2010 – 07.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 433. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 433 | 90,5 % |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 186 | — |
| Evidencní kontrola | 112 | — |
| Opakovaná | 35 | — |
| Pred registrací | 2 | — |
| По запросу zákazníka | 1 | — |
Z 433 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 392, tedy 90,5 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 392 | 90,5 % |
| Результат 2 | 39 | 9,0 % |
| Результат 3 | 2 | 0,5 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.8.1.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 1.1.19.1.1 | A | V systému odlehčovací brzdy některý spoj uvolněný, ale tato závada nemá vliv na funkci nebo spolehlivost systému. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2010 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 25 | 25 |
| 2025 | 26 | 23 |
| 2024 | 31 | 27 |
| 2023 | 52 | 47 |
| 2022 | 51 | 37 |
| 2021 | 62 | 48 |
| 2020 | 47 | 36 |
| 2019 | 56 | 36 |
| 2018 | 59 | 33 |
| 2017 | 58 | 34 |
| 2016 | 34 | 16 |
| 2015 | 72 | 36 |
| 2014 | 42 | 12 |
| 2013 | 67 | 18 |
| 2012 | 27 | 4 |
| 2011 | 35 | 1 |
| 2010 | 25 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Agados AGA | 30 | 247 | 94,3 % |
| Anssems A-S | 30 | 148 | 91,2 % |
| Capron Carado | 30 | 113 | 95,6 % |
| Foodywheel GS2 | 30 | 9 | 55,6 % |
| Hobby 720 | 30 | 128 | 98,4 % |
| Medd Boat (текущая модель) | 30 | 433 | 90,5 % |
| Pongratz L- | 30 | 242 | 90,9 % |
| Putzmeister P718TD | 30 | 245 | 82,0 % |
| Brenderup MT3651 | 29 | 59 | 91,5 % |
| Eurowagon 21 | 29 | 85 | 97,6 % |
| Hobby 500 | 29 | 94 | 97,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.