Другие модели марки Merlo
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры |
|---|---|---|
| P | 87 | 134 |
| VIZ | 2 | 84 |
| Roto | 13 | 0 |
| Multifarmer | 5 | 92 |
| TF | 18 | 15 |
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 12 транспортных средств T1 модельного ряда Merlo F 28, что ставит эту модель на 229. место среди транспортных средств категории T1 в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры |
|---|---|---|
| P | 87 | 134 |
| VIZ | 2 | 84 |
| Roto | 13 | 0 |
| Multifarmer | 5 | 92 |
| TF | 18 | 15 |
Сводка основана на 99 разных автомобилей и 354 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 99 |
| Зарегистрированные проверки | 354 |
| Периодические осмотры | 151 |
| Результат «соответствует» | 96,6 % |
| Записи с пробегом | 235 |
| Доступный период | 04.05.2009 – 07.06.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 151. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 151 | 96,6 % |
| Evidencní kontrola | 129 | — |
| По запросу zákazníka | 60 | — |
| Pred registrací | 9 | — |
| Opakovaná | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 117 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 113, tedy 96,6 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 113 | 96,6 % |
| Результат 2 | 3 | 2,6 % |
| Результат 3 | 1 | 0,9 % |
| Другое / не указано | 34 | 29,1 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 6.2.10.2.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 1.1.16.5.1 | A | Některá prachovka brzdového válce / válečkuje poškozená, ale plní svoji funkci. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2009 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 2 |
| 2025 | 9 | 3 |
| 2024 | 13 | 6 |
| 2023 | 21 | 10 |
| 2022 | 35 | 15 |
| 2021 | 52 | 31 |
| 2020 | 46 | 25 |
| 2019 | 25 | 13 |
| 2018 | 45 | 15 |
| 2017 | 38 | 9 |
| 2016 | 13 | 0 |
| 2015 | 18 | 6 |
| 2014 | 6 | 4 |
| 2013 | 5 | 2 |
| 2012 | 9 | 6 |
| 2011 | 8 | 2 |
| 2010 | 4 | 2 |
| 2009 | 4 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| John Deere 8345R | 13 | 152 | 98,6 % |
| Zetor 5911 | 13 | 1 578 | 95,1 % |
| Zetor 6011 | 13 | 3 931 | 95,4 % |
| Deutz-Fahr 5120 | 12 | 146 | 98,6 % |
| Landini Landpower | 12 | 153 | 100,0 % |
| Merlo F 28 (текущая модель) | 12 | 151 | 96,6 % |
| New Holland 8560 | 12 | 256 | 97,3 % |
| New Holland VIZ | 12 | 1 738 | 96,5 % |
| Solis 75 | 12 | 114 | 99,0 % |
| Zetor 4911 | 12 | 1 306 | 95,5 % |
| Zetor Fortera | 12 | 338 | 97,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.