Другие модели марки Multicar
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 395 грузовых автомобилей модельного ряда Multicar M 25, что ставит эту модель на 37. место среди грузовых автомобилей (N1) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 1 745 разных автомобилей и 43 572 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 1 745 |
| Зарегистрированные проверки | 43 572 |
| Периодические осмотры | 35 549 |
| Результат «соответствует» | 88,8 % |
| Записи с пробегом | 42 836 |
| Доступный период | 05.09.2008 – 20.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 35 549. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 35 549 | 88,8 % |
| Evidencní kontrola | 4 320 | — |
| Opakovaná | 3 449 | — |
| По запросу zákazníka | 138 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 64 | — |
| Pred registrací | 37 | — |
| Historického vozidla | 6 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 34 375 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 30 542, tedy 88,8 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 30 542 | 88,8 % |
| Результат 2 | 2 205 | 6,4 % |
| Результат 3 | 1 628 | 4,7 % |
| Другое / не указано | 1 174 | 3,4 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 2.1.3.7.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 330 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 253 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 219 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 196 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 190 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 167 |
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 149 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 146 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 134 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 130 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 128 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 98 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 74 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 61 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 56 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 1 184 | 1 085 |
| 2025 | 1 783 | 1 608 |
| 2024 | 2 114 | 1 922 |
| 2023 | 2 279 | 2 051 |
| 2022 | 2 496 | 2 208 |
| 2021 | 2 594 | 2 257 |
| 2020 | 2 687 | 2 386 |
| 2019 | 3 030 | 2 661 |
| 2018 | 3 157 | 2 763 |
| 2017 | 1 880 | 1 432 |
| 2016 | 1 910 | 1 388 |
| 2015 | 2 573 | 1 879 |
| 2014 | 2 444 | 1 919 |
| 2013 | 2 429 | 1 812 |
| 2012 | 2 643 | 1 981 |
| 2011 | 2 475 | 1 841 |
| 2010 | 2 708 | 2 065 |
| 2009 | 2 393 | 1 844 |
| 2008 | 793 | 447 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 48 747 | 652 056 | 93,2 % |
| Ford Transit | 44 827 | 719 318 | 89,8 % |
| Fiat Ducato | 32 056 | 322 990 | 91,6 % |
| Peugeot Boxer | 25 910 | 251 137 | 91,3 % |
| Renault Master | 25 116 | 222 999 | 92,4 % |
| Renault Trafic | 19 270 | 178 372 | 92,1 % |
| Citroën Jumper | 18 562 | 180 153 | 91,3 % |
| Mercedes-Benz Sprinter | 18 189 | 203 111 | 93,3 % |
| Mercedes-Benz Vito | 14 841 | 150 433 | 92,4 % |
| Volkswagen Crafter | 13 804 | 99 739 | 94,7 % |
| Nissan Primastar | 672 | 6 509 | 92,4 % |
| Toyota Hiace | 607 | 12 086 | 90,3 % |
| Multicar M 26 | 560 | 13 138 | 89,9 % |
| Iveco 35S14 | 480 | 1 823 | 94,7 % |
| Hyundai H350 | 400 | 2 637 | 95,1 % |
| Multicar M 25 (текущая модель) | 395 | 35 549 | 88,8 % |
| Nissan Interstar | 355 | 3 643 | 91,1 % |
| Seat Inca | 353 | 12 684 | 88,1 % |
| Renault/Motowektor Master | 315 | 1 340 | 93,0 % |
| Piaggio Porter | 282 | 2 331 | 89,7 % |
| Fiat Dobló | 272 | 5 966 | 92,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.