Другие модели марки Niewiadow
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 40 прицепов модельного ряда Niewiadow 1000, что ставит эту модель на 232. место среди прицепов (O2) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 108 разных автомобилей и 885 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 108 |
| Зарегистрированные проверки | 885 |
| Периодические осмотры | 742 |
| Результат «соответствует» | 89,9 % |
| Записи с пробегом | 47 |
| Доступный период | 24.09.2008 – 01.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 742. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 742 | 89,9 % |
| Evidencní kontrola | 71 | — |
| Opakovaná | 70 | — |
| По запросу zákazníka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 742 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 667, tedy 89,9 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 667 | 89,9 % |
| Результат 2 | 52 | 7,0 % |
| Результат 3 | 23 | 3,1 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 6.2.10.2.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 4 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 1.4.2.1.1 | B | Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. | 1 |
| 1.1.23.2 | B | Nedostatečná účinnost nájezdové brzdy. | 1 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 1 |
| 7.90.2.2 | B | Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. | 1 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Автомобиль není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 23 | 21 |
| 2025 | 24 | 24 |
| 2024 | 32 | 30 |
| 2023 | 27 | 25 |
| 2022 | 39 | 35 |
| 2021 | 27 | 26 |
| 2020 | 49 | 43 |
| 2019 | 53 | 42 |
| 2018 | 57 | 50 |
| 2017 | 54 | 42 |
| 2016 | 75 | 58 |
| 2015 | 65 | 51 |
| 2014 | 68 | 56 |
| 2013 | 59 | 51 |
| 2012 | 67 | 59 |
| 2011 | 63 | 49 |
| 2010 | 52 | 44 |
| 2009 | 42 | 30 |
| 2008 | 9 | 6 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| PK 221 | 41 | 549 | 90,3 % |
| Tabbert Vivaldi | 41 | 139 | 95,7 % |
| Wilk Stern | 41 | 343 | 94,8 % |
| Hobby 420 | 40 | 356 | 96,1 % |
| Lider 2L2 | 40 | 52 | 86,5 % |
| Niewiadow 1000 (текущая модель) | 40 | 742 | 89,9 % |
| TPV Trailers BA5917 | 40 | 101 | 93,1 % |
| Tomplan T1800 | 40 | 38 | 97,4 % |
| Adria 5205 | 39 | 200 | 97,5 % |
| Klabo K3502 | 39 | 45 | 86,7 % |
| Wörmann Cosmo | 39 | 404 | 94,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.