Другие модели марки Rosero-P
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Другие модели пока недоступны.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 237 транспортных средств M3 модельного ряда Rosero-P First, что ставит эту модель на 7. место среди транспортных средств категории M3 в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Другие модели пока недоступны.
Сводка основана на 248 разных автомобилей и 2 679 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 248 |
| Зарегистрированные проверки | 2 679 |
| Периодические осмотры | 2 394 |
| Результат «соответствует» | 89,0 % |
| Записи с пробегом | 2 671 |
| Доступный период | 23.11.2011 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 2 394. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 394 | 89,0 % |
| Opakovaná | 199 | — |
| Evidencní kontrola | 77 | — |
| По запросу zákazníka | 7 | — |
| Technická silniční kontrola | 2 | — |
Z 2 378 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 2 116, tedy 89,0 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 2 116 | 89,0 % |
| Результат 2 | 199 | 8,4 % |
| Результат 3 | 63 | 2,6 % |
| Другое / не указано | 16 | 0,7 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 3.2.1.2. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 15 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 13 |
| 5.3.1.4.1 | B | V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. | 12 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 11 |
| 5.3.1.1.1 | B | V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. | 9 |
| 8.2.2.2.1.11 | B | Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. | 9 |
| 1.4.2.1.1 | B | Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. | 8 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 8 |
| 5.3.3.1.1 | B | V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné. | 8 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 8 |
| 9.9.1.1 | A | Vnitřní označení autobusu předepsanými nápisy nebo piktogramy je poškozené, ale čitelné. | 7 |
| 8.2.1.2.5 | B | U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. | 7 |
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 6 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 6 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2011 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 287 | 258 |
| 2025 | 535 | 486 |
| 2024 | 468 | 426 |
| 2023 | 260 | 232 |
| 2022 | 258 | 223 |
| 2021 | 219 | 187 |
| 2020 | 190 | 172 |
| 2019 | 155 | 138 |
| 2018 | 101 | 91 |
| 2017 | 65 | 50 |
| 2016 | 43 | 42 |
| 2015 | 43 | 39 |
| 2014 | 29 | 28 |
| 2013 | 22 | 18 |
| 2012 | 3 | 3 |
| 2011 | 1 | 1 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Iveco BUS Crossway | 2 059 | 26 113 | 95,5 % |
| Setra S | 1 200 | 20 155 | 95,2 % |
| Solaris Urbino | 756 | 15 008 | 96,3 % |
| Iveco BUS Urbanway | 420 | 6 835 | 95,2 % |
| SOR CN | 291 | 15 822 | 89,4 % |
| SOR NS | 291 | 1 973 | 96,3 % |
| Mercedes-Benz MB | 237 | 2 542 | 95,1 % |
| Rosero-P First (текущая модель) | 237 | 2 394 | 89,0 % |
| SOR ICN | 217 | 1 292 | 92,5 % |
| Iveco BUS Streetway | 171 | 695 | 96,8 % |
| Karosa C | 168 | 35 260 | 81,9 % |
| MAN Lion's | 136 | 1 572 | 94,2 % |
| Karosa LC | 134 | 12 269 | 87,1 % |
| SOR CNG | 131 | 5 407 | 78,6 % |
| Mercedes-Benz Conecto | 130 | 1 943 | 94,3 % |
| VDL Futura | 122 | 1 903 | 97,1 % |
| SOR C | 110 | 21 437 | 82,8 % |
| Irisbus Crossway | 107 | 5 777 | 90,5 % |
| Otokar Vectio | 90 | 493 | 91,7 % |
| Irisbus SFR160 | 88 | 10 216 | 89,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.