Другие модели марки Rover
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 157 легковых автомобилей модельного ряда Rover Mini, что ставит эту модель на 635. место среди легковых автомобилей (M1) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 370 разных автомобилей и 2 690 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 370 |
| Зарегистрированные проверки | 2 690 |
| Периодические осмотры | 2 107 |
| Результат «соответствует» | 92,5 % |
| Записи с пробегом | 2 679 |
| Доступный период | 05.09.2008 – 15.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 2 107. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 107 | 92,5 % |
| Evidencní kontrola | 268 | — |
| Opakovaná | 118 | — |
| Pred registrací | 111 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 65 | — |
| Historického vozidla | 12 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 5 | — |
| По запросу zákazníka | 2 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
Z 2 030 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 1 878, tedy 92,5 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 1 878 | 92,5 % |
| Результат 2 | 96 | 4,7 % |
| Результат 3 | 56 | 2,8 % |
| Другое / не указано | 77 | 3,8 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.11.2.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 7 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 7 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 6 |
| 8.2.1.2.3 | B | Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce. | 5 |
| 8.2.1.2.1 | B | Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. | 5 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 3 |
| 2.4.1 | A | Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. | 2 |
| 1.4.2.1.1 | B | Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. | 2 |
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 2 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 2 |
| 2.1.1.5.2 | A | Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 2 |
| 4.12.1.2.1 | A | Nepovinné (jiné volitelné) světelné zařízení nelze uvést v činnost. | 1 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 1 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 152 | 139 |
| 2025 | 182 | 162 |
| 2024 | 212 | 186 |
| 2023 | 188 | 160 |
| 2022 | 219 | 190 |
| 2021 | 168 | 142 |
| 2020 | 175 | 147 |
| 2019 | 198 | 164 |
| 2018 | 180 | 152 |
| 2017 | 103 | 73 |
| 2016 | 104 | 71 |
| 2015 | 123 | 88 |
| 2014 | 105 | 79 |
| 2013 | 112 | 69 |
| 2012 | 108 | 71 |
| 2011 | 109 | 69 |
| 2010 | 107 | 73 |
| 2009 | 99 | 61 |
| 2008 | 46 | 11 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Peugeot Traveller | 160 | 163 | 94,5 % |
| Hyundai Tuscon | 159 | 12 588 | 96,2 % |
| Škoda 136 | 159 | 12 687 | 86,5 % |
| Citroën AX | 157 | 22 641 | 85,1 % |
| Lexus GS | 157 | 3 055 | 95,6 % |
| Rover Mini (текущая модель) | 157 | 2 107 | 92,5 % |
| Opel Insigna | 156 | 3 210 | 93,4 % |
| Rimor 9AA | 156 | 481 | 96,5 % |
| DS 7 | 153 | 518 | 95,6 % |
| Ford Probe | 152 | 2 705 | 89,9 % |
| Ssangyong Torres | 152 | 2 | 50,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.