Другие модели марки Rydwan
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 2 679 прицепов модельного ряда Rydwan Euro, что ставит эту модель на 9. место среди прицепов (O1) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 4 365 разных автомобилей и 9 386 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 4 365 |
| Зарегистрированные проверки | 9 386 |
| Периодические осмотры | 7 964 |
| Результат «соответствует» | 94,7 % |
| Записи с пробегом | 29 |
| Доступный период | 16.01.2012 – 19.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 7 964. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 7 964 | 94,7 % |
| Evidencní kontrola | 1 022 | — |
| Opakovaná | 365 | — |
| По запросу zákazníka | 17 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 9 | — |
| Technická silniční kontrola | 5 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 7 964 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 7 538, tedy 94,7 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 7 538 | 94,7 % |
| Результат 2 | 394 | 4,9 % |
| Результат 3 | 32 | 0,4 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.7.1.2.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 67 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 51 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 51 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 33 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 29 |
| 4.8.2.1.1 | B | Автомобиль není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 26 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 22 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 19 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 15 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 12 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 11 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 10 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 10 |
| 7.90.1 | B | Автомобиль není označeno předepsanými údaji. | 9 |
| 7.90.2.2 | B | Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. | 9 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2012 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 1 448 | 1 350 |
| 2025 | 1 780 | 1 637 |
| 2024 | 1 732 | 1 568 |
| 2023 | 1 143 | 993 |
| 2022 | 1 016 | 838 |
| 2021 | 798 | 640 |
| 2020 | 642 | 478 |
| 2019 | 404 | 272 |
| 2018 | 228 | 142 |
| 2017 | 81 | 32 |
| 2016 | 62 | 8 |
| 2015 | 28 | 3 |
| 2014 | 9 | 2 |
| 2013 | 9 | 1 |
| 2012 | 6 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro (текущая модель) | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| KPN 250 | 1 438 | 44 984 | 90,9 % |
| Vypos JK | 1 427 | 15 332 | 90,9 % |
| Maro MR | 1 279 | 23 520 | 92,7 % |
| Sport Jacht LPB | 1 249 | 90 727 | 92,4 % |
| Maro PT01 | 1 182 | 4 154 | 87,5 % |
| RS 02 | 1 168 | 22 298 | 90,9 % |
| BOB 1R | 1 155 | 3 189 | 90,5 % |
| Vezeko Vario | 1 119 | 8 466 | 93,3 % |
| Agados Alux | 1 114 | 3 458 | 95,3 % |
| AJ 5 | 1 092 | 14 303 | 92,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.