Другие модели марки VAZ
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 59 легковых автомобилей модельного ряда VAZ 2104, что ставит эту модель на 921. место среди легковых автомобилей (M1) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 674 разных автомобилей и 2 644 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 674 |
| Зарегистрированные проверки | 2 644 |
| Периодические осмотры | 2 133 |
| Результат «соответствует» | 86,8 % |
| Записи с пробегом | 2 624 |
| Доступный период | 10.09.2008 – 17.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 2 133. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 133 | 86,8 % |
| Evidencní kontrola | 262 | — |
| Opakovaná | 240 | — |
| По запросу zákazníka | 9 | — |
Z 2 073 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 1 799, tedy 86,8 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 1 799 | 86,8 % |
| Результат 2 | 157 | 7,6 % |
| Результат 3 | 117 | 5,6 % |
| Другое / не указано | 60 | 2,9 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 1.1.12.2.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 10 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 8 |
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 7 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 7 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 7 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 5 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 4 |
| 3.5.1.1 | A | Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 3 |
| 8.2.1.2.1 | B | Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. | 3 |
| 3.5.1.2 | A | Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). | 2 |
| 0.2.1.3 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). | 2 |
| 3.4.1.1 | A | Stěrač zadního skla nelze uvést v činnost. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 44 | 38 |
| 2025 | 71 | 65 |
| 2024 | 72 | 61 |
| 2023 | 88 | 71 |
| 2022 | 94 | 84 |
| 2021 | 93 | 72 |
| 2020 | 120 | 101 |
| 2019 | 113 | 86 |
| 2018 | 161 | 144 |
| 2017 | 84 | 61 |
| 2016 | 112 | 89 |
| 2015 | 110 | 91 |
| 2014 | 146 | 124 |
| 2013 | 136 | 109 |
| 2012 | 186 | 154 |
| 2011 | 191 | 162 |
| 2010 | 297 | 249 |
| 2009 | 354 | 288 |
| 2008 | 172 | 84 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| XGO 9AA | 60 | 212 | 99,5 % |
| Benimar Sport | 59 | 218 | 97,2 % |
| Capron T67 | 59 | 597 | 96,1 % |
| Honda Odyssey | 59 | 693 | 91,8 % |
| Mazda MX | 59 | 545 | 95,2 % |
| VAZ 2104 (текущая модель) | 59 | 2 133 | 86,8 % |
| Volkswagen Shuttle | 59 | 1 609 | 93,4 % |
| Weinsberg R57 | 59 | 349 | 98,0 % |
| Willys MB | 59 | 45 | 100,0 % |
| CI Kyros | 58 | 177 | 97,2 % |
| Jaecoo 5 | 58 | 0 | — |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.