Ďalšie modely značky Bashan
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 4 vozidiel LE modelového radu Bashan ATV150S-2, čo tento model radí na 82. miesto medzi vozidlami kategórie LE v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 57 rôznych vozidiel a 145 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 57 |
| Evidované kontroly | 145 |
| Pravidelné kontroly | 100 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 94,0 % |
| Záznamy s tachometrom | 135 |
| Dostupné obdobie | 20.11.2008 – 29.06.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Pravidelná, celkem 100. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 100 | 94,0 % |
| Evidencní kontrola | 41 | — |
| Opakovaná | 4 | — |
Z 100 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 94, tedy 94,0 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 94 | 94,0 % |
| Výsledok 2 | 5 | 5,0 % |
| Výsledok 3 | 1 | 1,0 % |
| Iný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pre tento modelový rad nie sú v predpočítanom období dostupné údaje o závadách. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 2 |
| 2025 | 2 | 0 |
| 2024 | 1 | 0 |
| 2023 | 4 | 1 |
| 2022 | 5 | 4 |
| 2021 | 2 | 2 |
| 2020 | 3 | 0 |
| 2019 | 6 | 4 |
| 2018 | 11 | 9 |
| 2017 | 8 | 7 |
| 2016 | 9 | 8 |
| 2015 | 16 | 15 |
| 2014 | 17 | 12 |
| 2013 | 20 | 15 |
| 2012 | 17 | 14 |
| 2011 | 10 | 7 |
| 2010 | 5 | 0 |
| 2009 | 6 | 0 |
| 2008 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Piaggio MP3 | 560 | 1 618 | 95,7 % |
| TGB FBE | 206 | 3 014 | 95,3 % |
| TGB FL | 152 | 1 232 | 96,7 % |
| Bombardier Outlander | 143 | 2 831 | 95,0 % |
| Access MAX | 129 | 2 158 | 96,3 % |
| Jinling JLA-21B | 122 | 1 347 | 87,4 % |
| CF Moto Journeyman | 104 | 2 228 | 96,0 % |
| Bombardier CAN-AM | 95 | 1 692 | 93,6 % |
| Kymco MXU 500 | 62 | 790 | 97,2 % |
| Access Tomahawk | 58 | 1 969 | 93,8 % |
| Yamaha RS | 6 | 147 | 95,9 % |
| Bashan ATV200S-3 | 5 | 138 | 95,7 % |
| CF Moto CF | 5 | 180 | 97,7 % |
| Yamaha Raptor | 5 | 61 | 91,8 % |
| Adly ATV-320 | 4 | 317 | 95,9 % |
| Bashan ATV150S-2 (aktuálny model) | 4 | 100 | 94,0 % |
| CF Moto CF500A | 4 | 1 129 | 95,3 % |
| Hsun HS350ATV-2 | 4 | 98 | 91,8 % |
| Kinroad Dinosaur | 4 | 66 | 86,4 % |
| Linhai ATN | 4 | 770 | 93,0 % |
| Standard Motor Corporation Razeer | 4 | 50 | 98,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.