Ďalšie modely značky Bashan
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 5 vozidiel LE modelového radu Bashan ATV200S-3, čo tento model radí na 79. miesto medzi vozidlami kategórie LE v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 64 rôznych vozidiel a 214 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 64 |
| Evidované kontroly | 214 |
| Pravidelné kontroly | 138 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 95,7 % |
| Záznamy s tachometrom | 192 |
| Dostupné obdobie | 05.05.2009 – 10.09.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Pravidelná, celkem 138. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 138 | 95,7 % |
| Evidencní kontrola | 67 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
| Na žiadosť zákazníka | 1 | — |
Z 138 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 132, tedy 95,7 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 132 | 95,7 % |
| Výsledok 2 | 6 | 4,3 % |
| Výsledok 3 | 0 | 0,0 % |
| Iný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najčastejšie sa v tejto vzorke vyskytuje kód 0.2.1.3. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnosť | Popis | Kontroly |
|---|---|---|---|
| 0.2.1.3 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). | 1 |
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 6 | 5 |
| 2025 | 6 | 4 |
| 2024 | 8 | 5 |
| 2023 | 6 | 3 |
| 2022 | 10 | 5 |
| 2021 | 8 | 1 |
| 2020 | 6 | 4 |
| 2019 | 7 | 4 |
| 2018 | 11 | 9 |
| 2017 | 9 | 5 |
| 2016 | 11 | 9 |
| 2015 | 23 | 18 |
| 2014 | 6 | 3 |
| 2013 | 24 | 19 |
| 2012 | 12 | 9 |
| 2011 | 25 | 18 |
| 2010 | 28 | 14 |
| 2009 | 8 | 3 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Piaggio MP3 | 560 | 1 618 | 95,7 % |
| TGB FBE | 206 | 3 014 | 95,3 % |
| TGB FL | 152 | 1 232 | 96,7 % |
| Bombardier Outlander | 143 | 2 831 | 95,0 % |
| Access MAX | 129 | 2 158 | 96,3 % |
| Jinling JLA-21B | 122 | 1 347 | 87,4 % |
| CF Moto Journeyman | 104 | 2 228 | 96,0 % |
| Bombardier CAN-AM | 95 | 1 692 | 93,6 % |
| Kymco MXU 500 | 62 | 790 | 97,2 % |
| Access Tomahawk | 58 | 1 969 | 93,8 % |
| Bombardier Traxter | 6 | 141 | 96,5 % |
| CF Moto Gladiator | 6 | 802 | 96,8 % |
| Kangchao ATV250S-11 | 6 | 130 | 92,3 % |
| Kymco KXR250 | 6 | 99 | 99,0 % |
| Yamaha RS | 6 | 147 | 95,9 % |
| Bashan ATV200S-3 (aktuálny model) | 5 | 138 | 95,7 % |
| CF Moto CF | 5 | 180 | 97,7 % |
| Yamaha Raptor | 5 | 61 | 91,8 % |
| Adly ATV-320 | 4 | 317 | 95,9 % |
| Bashan ATV150S-2 | 4 | 100 | 94,0 % |
| CF Moto CF500A | 4 | 1 129 | 95,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.