Ďalšie modely značky Husaberg
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 10 vozidiel LC modelového radu Husaberg TE 300, čo tento model radí na 694. miesto medzi vozidlami kategórie LC v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 42 rôznych vozidiel a 179 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 42 |
| Evidované kontroly | 179 |
| Pravidelné kontroly | 68 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 88,2 % |
| Záznamy s tachometrom | 162 |
| Dostupné obdobie | 14.11.2011 – 16.09.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Evidencní kontrola, celkem 99. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 99 | — |
| Pravidelná | 68 | 88,2 % |
| Opakovaná | 6 | — |
| Pred registrací | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
Z 68 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 60, tedy 88,2 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 60 | 88,2 % |
| Výsledok 2 | 8 | 11,8 % |
| Výsledok 3 | 0 | 0,0 % |
| Iný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najčastejšie sa v tejto vzorke vyskytuje kód 4.7.1.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnosť | Popis | Kontroly |
|---|---|---|---|
| 4.7.1.1.1 | B | Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsaným zařízením pro osvětlení zadní tabulky registrační značky. | 1 |
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 1 |
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2011 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 4 | 3 |
| 2025 | 13 | 6 |
| 2024 | 7 | 3 |
| 2023 | 7 | 4 |
| 2022 | 15 | 6 |
| 2021 | 15 | 5 |
| 2020 | 8 | 1 |
| 2019 | 12 | 6 |
| 2018 | 16 | 10 |
| 2017 | 11 | 5 |
| 2016 | 16 | 8 |
| 2015 | 19 | 11 |
| 2014 | 14 | 0 |
| 2013 | 12 | 0 |
| 2012 | 9 | 0 |
| 2011 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Harley-Davidson FL1 | 10 | 1 104 | 95,1 % |
| Honda CB 600 | 10 | 651 | 95,2 % |
| Honda CB900F | 10 | 1 178 | 96,2 % |
| Honda CBR600RR | 10 | 358 | 94,4 % |
| Honda FES125 | 10 | 368 | 94,8 % |
| Husaberg TE 300 (aktuálny model) | 10 | 68 | 88,2 % |
| Jawa Style | 10 | 139 | 97,8 % |
| Kawasaki KL 250 | 10 | 64 | 95,3 % |
| Kawasaki KL 650 | 10 | 225 | 93,8 % |
| Kawasaki KLX 650 | 10 | 275 | 93,1 % |
| Kawasaki ZXR 400 | 10 | 133 | 94,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.