Ďalšie modely značky Husqvarna
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 14 vozidiel LC modelového radu Husqvarna WR 250, čo tento model radí na 593. miesto medzi vozidlami kategórie LC v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 70 rôznych vozidiel a 302 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 70 |
| Evidované kontroly | 302 |
| Pravidelné kontroly | 142 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 88,7 % |
| Záznamy s tachometrom | 245 |
| Dostupné obdobie | 08.01.2009 – 10.06.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Pravidelná, celkem 142. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 142 | 88,7 % |
| Evidencní kontrola | 123 | — |
| Opakovaná | 15 | — |
| Pred registrací | 10 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 7 | — |
| Historického vozidla | 5 | — |
Z 142 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 126, tedy 88,7 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 126 | 88,7 % |
| Výsledok 2 | 16 | 11,3 % |
| Výsledok 3 | 0 | 0,0 % |
| Iný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pre tento modelový rad nie sú v predpočítanom období dostupné údaje o závadách. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 5 | 3 |
| 2025 | 9 | 4 |
| 2024 | 7 | 3 |
| 2023 | 9 | 4 |
| 2022 | 14 | 6 |
| 2021 | 6 | 4 |
| 2020 | 17 | 8 |
| 2019 | 13 | 5 |
| 2018 | 19 | 8 |
| 2017 | 20 | 9 |
| 2016 | 19 | 7 |
| 2015 | 25 | 10 |
| 2014 | 30 | 14 |
| 2013 | 20 | 11 |
| 2012 | 16 | 10 |
| 2011 | 23 | 12 |
| 2010 | 17 | 8 |
| 2009 | 33 | 16 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda Silver | 14 | 109 | 96,3 % |
| Honda VT 750 | 14 | 787 | 96,1 % |
| Honda XL700VA | 14 | 445 | 98,2 % |
| Huatian HT125T-15 | 14 | 243 | 95,9 % |
| Husqvarna 125 | 14 | 301 | 87,7 % |
| Husqvarna WR 250 (aktuálny model) | 14 | 142 | 88,7 % |
| Jincheng JC90-7 | 14 | 177 | 95,5 % |
| Jinlun JL125T-13 | 14 | 377 | 97,1 % |
| Kawasaki GPZ 1100 | 14 | 158 | 96,2 % |
| Kawasaki W 650 | 14 | 333 | 97,9 % |
| Kawasaki ZRX 1200 | 14 | 696 | 97,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.