Інші моделі марки Alfa Romeo
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 819 легкових автомобілів модельного ряду Alfa Romeo Giulia, що ставить цю модель на 334. місце серед легкових автомобілів (M1) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 934 різних автомобілів і 4 295 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 934 |
| Зафіксовані огляди | 4 295 |
| Регулярні огляди | 2 986 |
| Результат «пройдено» | 97,4 % |
| Записи з пробігом | 4 284 |
| Доступний період | 18.03.2009 – 18.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 2 986. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 986 | 97,4 % |
| Evidencní kontrola | 919 | — |
| Pred registrací | 261 | — |
| Opakovaná | 54 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 44 | — |
| Historického vozidla | 10 | — |
| На запит zákazníka | 10 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 6 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 3 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
Z 2 984 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 2 905, tedy 97,4 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 2 905 | 97,4 % |
| Результат 2 | 49 | 1,6 % |
| Результат 3 | 30 | 1,0 % |
| Інший / не вказано | 2 | 0,1 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 3.2.1.2. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Пошкодження zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 17 |
| 7.5.1.1 | B | Автомобіль není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 5 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 4 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 4 |
| 8.2.2.2.2.7 | B | Překročení max. přípustných otáček motoru (omezovače). | 4 |
| 7.4.1.2 | B | Výstražný trojúhelník chybí, je neúplný nebo poškozený tak, že je omezena jeho funkce (viditelnost, použitelnost). | 4 |
| 5.2.3.9.2 | B | Автомобіль, je-li vyžadováno, není povinně vybaveno systémem monitorování poklesu tlaku v pneumatikách nebo systém zjevně nefunguje nebo nefunguje správně. | 3 |
| 8.2.1.2.7 | B | Regulace základního volnoběhu - otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu. | 2 |
| 8.2.2.2.1.11 | B | Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. | 2 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 2 |
| 2.4.1 | A | Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 3.2.4.3 | B | Dodatečně povrchově upravené zasklení není opatřeno povinným štítkem s předepsanými údaji (označení výrobce, typ výrobku, schvalovací číslo ATEST 8 SD XXXX). | 2 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 2 |
| 1.1.14.1.2 | B | Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. | 2 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2009 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 622 | 521 |
| 2025 | 944 | 773 |
| 2024 | 656 | 478 |
| 2023 | 685 | 535 |
| 2022 | 437 | 266 |
| 2021 | 451 | 278 |
| 2020 | 214 | 103 |
| 2019 | 144 | 8 |
| 2018 | 76 | 5 |
| 2017 | 37 | 5 |
| 2016 | 6 | 1 |
| 2015 | 6 | 2 |
| 2014 | 4 | 4 |
| 2013 | 5 | 2 |
| 2012 | 3 | 3 |
| 2011 | 2 | 1 |
| 2010 | 1 | 1 |
| 2009 | 2 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Peugeot 1007 | 857 | 10 309 | 94,4 % |
| Volvo S80 | 855 | 20 425 | 94,8 % |
| Seat Exeo | 847 | 6 101 | 97,0 % |
| Porsche Macan | 845 | 3 223 | 98,3 % |
| Peugeot 108 | 844 | 3 943 | 97,8 % |
| Alfa Romeo Giulia (поточна модель) | 819 | 2 986 | 97,4 % |
| KIA ProCeed | 810 | 903 | 97,7 % |
| BMW 116 | 800 | 21 149 | 96,1 % |
| Cupra Ateca | 790 | 136 | 98,5 % |
| Peugeot 205 | 790 | 56 238 | 86,3 % |
| Nissan NV200 | 779 | 6 489 | 93,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.