Інші моделі марки Baotian
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 20 транспортних засобів LC модельного ряду Baotian BT125T-3, що ставить цю модель на 495. місце серед транспортних засобів категорії LC у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 53 різних автомобілів і 127 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 53 |
| Зафіксовані огляди | 127 |
| Регулярні огляди | 94 |
| Результат «пройдено» | 93,6 % |
| Записи з пробігом | 127 |
| Доступний період | 18.10.2014 – 10.08.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 94. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 94 | 93,6 % |
| Evidencní kontrola | 27 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 94 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 88, tedy 93,6 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 88 | 93,6 % |
| Результат 2 | 6 | 6,4 % |
| Результат 3 | 0 | 0,0 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 7.11.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2014 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 9 | 8 |
| 2025 | 11 | 10 |
| 2024 | 8 | 7 |
| 2023 | 12 | 11 |
| 2022 | 11 | 9 |
| 2021 | 10 | 7 |
| 2020 | 12 | 7 |
| 2019 | 16 | 12 |
| 2018 | 13 | 9 |
| 2017 | 18 | 14 |
| 2016 | 2 | 0 |
| 2015 | 4 | 0 |
| 2014 | 1 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Piaggio X7 | 21 | 204 | 95,1 % |
| Riya Capirelli | 21 | 287 | 97,2 % |
| Suzuki SV | 21 | 2 182 | 94,2 % |
| Yamaha 600 | 21 | 1 444 | 94,2 % |
| Yamaha XG250 | 21 | 332 | 98,2 % |
| Baotian BT125T-3 (поточна модель) | 20 | 94 | 93,6 % |
| Cagiva Elefant | 20 | 433 | 94,0 % |
| Derbi Boulevard | 20 | 180 | 96,7 % |
| Derbi Rambla | 20 | 92 | 98,9 % |
| Harley-Davidson Flhrc | 20 | 233 | 97,9 % |
| Harley-Davidson XL1200C | 20 | 266 | 97,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.