Інші моделі марки Riya
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 21 транспортних засобів LC модельного ряду Riya Capirelli, що ставить цю модель на 482. місце серед транспортних засобів категорії LC у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 105 різних автомобілів і 409 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 105 |
| Зафіксовані огляди | 409 |
| Регулярні огляди | 287 |
| Результат «пройдено» | 97,2 % |
| Записи з пробігом | 408 |
| Доступний період | 07.04.2015 – 19.08.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 287. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 287 | 97,2 % |
| Evidencní kontrola | 115 | — |
| Opakovaná | 7 | — |
Z 287 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 279, tedy 97,2 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 279 | 97,2 % |
| Результат 2 | 8 | 2,8 % |
| Результат 3 | 0 | 0,0 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Для цієї модельної лінійки у попередньо обчисленому періоді немає доступних даних про дефекти. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2015 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 20 | 18 |
| 2025 | 34 | 28 |
| 2024 | 46 | 41 |
| 2023 | 58 | 39 |
| 2022 | 50 | 39 |
| 2021 | 48 | 28 |
| 2020 | 43 | 34 |
| 2019 | 43 | 36 |
| 2018 | 38 | 24 |
| 2017 | 9 | 0 |
| 2016 | 19 | 0 |
| 2015 | 1 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda WW150 | 21 | 406 | 98,3 % |
| KTM 400 | 21 | 409 | 90,5 % |
| Kawasaki KLR 600 | 21 | 373 | 92,2 % |
| Loncin XM 125 | 21 | 308 | 90,9 % |
| Piaggio X7 | 21 | 204 | 95,1 % |
| Riya Capirelli (поточна модель) | 21 | 287 | 97,2 % |
| Suzuki SV | 21 | 2 182 | 94,2 % |
| Yamaha 600 | 21 | 1 444 | 94,2 % |
| Yamaha XG250 | 21 | 332 | 98,2 % |
| Baotian BT125T-3 | 20 | 94 | 93,6 % |
| Cagiva Elefant | 20 | 433 | 94,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.