Інші моделі марки Harley-Davidson
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 32 транспортних засобів LC модельного ряду Harley-Davidson V-ROD, що ставить цю модель на 391. місце серед транспортних засобів категорії LC у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 155 різних автомобілів і 1 209 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 155 |
| Зафіксовані огляди | 1 209 |
| Регулярні огляди | 778 |
| Результат «пройдено» | 93,1 % |
| Записи з пробігом | 1 177 |
| Доступний період | 06.10.2008 – 03.08.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 778. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 778 | 93,1 % |
| Evidencní kontrola | 268 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 87 | — |
| Opakovaná | 41 | — |
| Pred registrací | 29 | — |
| На запит zákazníka | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 778 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 724, tedy 93,1 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 724 | 93,1 % |
| Результат 2 | 52 | 6,7 % |
| Результат 3 | 2 | 0,3 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Для цієї модельної лінійки у попередньо обчисленому періоді немає доступних даних про дефекти. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 18 | 16 |
| 2025 | 28 | 24 |
| 2024 | 29 | 19 |
| 2023 | 46 | 32 |
| 2022 | 70 | 42 |
| 2021 | 58 | 46 |
| 2020 | 47 | 30 |
| 2019 | 43 | 27 |
| 2018 | 85 | 63 |
| 2017 | 83 | 66 |
| 2016 | 86 | 61 |
| 2015 | 83 | 62 |
| 2014 | 83 | 61 |
| 2013 | 83 | 63 |
| 2012 | 86 | 51 |
| 2011 | 99 | 57 |
| 2010 | 76 | 29 |
| 2009 | 92 | 28 |
| 2008 | 14 | 1 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda CBR 1100 | 33 | 1 566 | 96,6 % |
| Jawa Travel | 33 | 359 | 98,3 % |
| Suzuki GSF 650 | 33 | 456 | 95,4 % |
| Suzuki Katana | 33 | 450 | 95,1 % |
| Suzuki Sixteen | 33 | 262 | 98,1 % |
| Harley-Davidson V-ROD (поточна модель) | 32 | 778 | 93,1 % |
| Honda Africa | 32 | 692 | 97,8 % |
| Honda VFR1200F | 32 | 331 | 98,5 % |
| Honda XBR 500 | 32 | 250 | 96,4 % |
| Husqvarna TE 250 | 32 | 263 | 90,9 % |
| Jmstar JSD125-27 | 32 | 372 | 97,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.