Інші моделі марки Husqvarna
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 32 транспортних засобів LC модельного ряду Husqvarna TE 250, що ставить цю модель на 391. місце серед транспортних засобів категорії LC у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 144 різних автомобілів і 630 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 144 |
| Зафіксовані огляди | 630 |
| Регулярні огляди | 263 |
| Результат «пройдено» | 90,9 % |
| Записи з пробігом | 548 |
| Доступний період | 21.10.2008 – 17.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Evidencní kontrola, celkem 303. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 303 | — |
| Pravidelná | 263 | 90,9 % |
| Pred registrací | 30 | — |
| Opakovaná | 18 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 10 | — |
| На запит zákazníka | 5 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 263 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 239, tedy 90,9 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 239 | 90,9 % |
| Результат 2 | 20 | 7,6 % |
| Результат 3 | 4 | 1,5 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 5.2.3.1.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 4.8.1.1.4 | B | Odrazka poškozená tak, že stav poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 1 |
| 6.2.8.1.2 | B | Stupátka nebo schůdky u vozidla jsou nadměrně zkorodovány nebo přidržovací madla, stupátka nebo schůdky jsou uvolněné nebo poškozené tak, že nejsou spolehlivé nebo neodpovídají požadavkům nebo, jsou-li vyžadovány, chybí (např. u motocyklů). | 1 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 1 |
| 6.1.7.9 | B | Povinný ochranný kryt řetězu / řemenice u převodového ústrojí je poškozen natolik, že neplní svůj účel nebo neodpovídá požadavkům nebo chybí (např. u motocyklu). | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 17 | 14 |
| 2025 | 21 | 12 |
| 2024 | 21 | 10 |
| 2023 | 24 | 12 |
| 2022 | 38 | 12 |
| 2021 | 44 | 13 |
| 2020 | 31 | 9 |
| 2019 | 53 | 15 |
| 2018 | 43 | 20 |
| 2017 | 45 | 15 |
| 2016 | 60 | 19 |
| 2015 | 61 | 24 |
| 2014 | 43 | 23 |
| 2013 | 37 | 16 |
| 2012 | 38 | 19 |
| 2011 | 18 | 14 |
| 2010 | 17 | 9 |
| 2009 | 17 | 7 |
| 2008 | 2 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Suzuki Sixteen | 33 | 262 | 98,1 % |
| Harley-Davidson V-ROD | 32 | 778 | 93,1 % |
| Honda Africa | 32 | 692 | 97,8 % |
| Honda VFR1200F | 32 | 331 | 98,5 % |
| Honda XBR 500 | 32 | 250 | 96,4 % |
| Husqvarna TE 250 (поточна модель) | 32 | 263 | 90,9 % |
| Jmstar JSD125-27 | 32 | 372 | 97,3 % |
| Kawasaki VN900 | 32 | 495 | 97,4 % |
| Kymco K-XCT | 32 | 111 | 96,4 % |
| Aprilia Mojito | 31 | 279 | 94,3 % |
| Honda NSC110WH | 31 | 432 | 97,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.