Інші моделі марки Iveco
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 608 вантажних автомобілів модельного ряду Iveco Eurocargo, що ставить цю модель на 9. місце серед вантажних автомобілів (N2) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 1 494 різних автомобілів і 99 556 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 1 494 |
| Зафіксовані огляди | 99 556 |
| Регулярні огляди | 83 275 |
| Результат «пройдено» | 89,9 % |
| Записи з пробігом | 98 765 |
| Доступний період | 10.09.2008 – 18.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 83 275. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 83 275 | 89,9 % |
| Opakovaná | 7 158 | — |
| Evidencní kontrola | 6 150 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 164 | — |
| Pred registrací | 437 | — |
| На запит zákazníka | 409 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 334 | — |
| TSK - Opakovaná | 328 | — |
| ADR | 219 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 25 | — |
| ADR - opakovaná | 17 | — |
| Narízená technická prohlídka | 16 | — |
Z 80 212 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 72 115, tedy 89,9 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 72 115 | 89,9 % |
| Результат 2 | 6 449 | 8,0 % |
| Результат 3 | 1 648 | 2,1 % |
| Інший / не вказано | 3 063 | 3,8 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 1.1.9.1.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 2 245 |
| 3.2.1.2 | A | Пошкодження zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 160 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 1 145 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 816 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 796 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 775 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 728 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 619 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 559 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 389 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 364 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 339 |
| 3.3.4.1 | A | Пошкодження zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 335 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 271 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 259 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 4 557 | 4 138 |
| 2025 | 6 639 | 6 035 |
| 2024 | 6 845 | 6 225 |
| 2023 | 6 718 | 6 059 |
| 2022 | 7 373 | 6 393 |
| 2021 | 7 525 | 6 454 |
| 2020 | 8 174 | 7 000 |
| 2019 | 8 662 | 7 389 |
| 2018 | 8 819 | 7 561 |
| 2017 | 5 301 | 3 788 |
| 2016 | 5 040 | 3 255 |
| 2015 | 4 667 | 3 378 |
| 2014 | 4 072 | 3 280 |
| 2013 | 3 879 | 3 123 |
| 2012 | 3 486 | 2 791 |
| 2011 | 3 052 | 2 475 |
| 2010 | 2 621 | 2 154 |
| 2009 | 1 888 | 1 583 |
| 2008 | 238 | 194 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Atego | 5 039 | 139 047 | 92,5 % |
| MAN TGL | 4 395 | 99 613 | 93,5 % |
| Praga V3S | 1 455 | 70 144 | 92,6 % |
| DAF FA | 1 418 | 86 536 | 88,0 % |
| Renault Midlum | 1 207 | 51 299 | 89,0 % |
| DAF LF | 1 076 | 23 107 | 95,2 % |
| Iveco 120E | 948 | 13 442 | 95,2 % |
| Fuso Canter | 716 | 9 119 | 94,0 % |
| Iveco Eurocargo (поточна модель) | 608 | 83 275 | 89,9 % |
| Renault Mascott | 513 | 20 394 | 86,1 % |
| Iveco ML | 484 | 73 887 | 86,9 % |
| MAN LE | 348 | 19 193 | 91,8 % |
| Iveco 70C18 | 304 | 7 490 | 95,0 % |
| Iveco 75E | 223 | 4 956 | 93,2 % |
| Avia D120 | 215 | 13 119 | 91,3 % |
| Nissan Atleon | 191 | 7 697 | 84,2 % |
| DAF LF 230 | 180 | 2 932 | 97,0 % |
| MAN 8.163 | 168 | 11 032 | 89,5 % |
| Mercedes-Benz 814 | 164 | 6 261 | 89,9 % |
| Avia D90 | 158 | 18 569 | 88,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.