Інші моделі марки Fuso
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Інші моделі поки недоступні.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 716 вантажних автомобілів модельного ряду Fuso Canter, що ставить цю модель на 8. місце серед вантажних автомобілів (N2) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Інші моделі поки недоступні.
Зведення ґрунтується на 853 різних автомобілів і 10 600 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 853 |
| Зафіксовані огляди | 10 600 |
| Регулярні огляди | 9 119 |
| Результат «пройдено» | 94,0 % |
| Записи з пробігом | 10 551 |
| Доступний період | 27.08.2012 – 18.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 9 119. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 9 119 | 94,0 % |
| Evidencní kontrola | 478 | — |
| Opakovaná | 389 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 254 | — |
| На запит zákazníka | 218 | — |
| Technická silniční kontrola | 69 | — |
| Pred registrací | 40 | — |
| ADR | 28 | — |
| TSK - Opakovaná | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
Z 9 037 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 8 497, tedy 94,0 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 8 497 | 94,0 % |
| Результат 2 | 420 | 4,6 % |
| Результат 3 | 120 | 1,3 % |
| Інший / не вказано | 82 | 0,9 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 6.2.9.7.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 122 |
| 3.2.1.2 | A | Пошкодження zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 91 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 83 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 66 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 58 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 55 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 49 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 35 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 33 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 27 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 21 |
| 8.2.2.2.1.11 | B | Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. | 17 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 15 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 15 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 14 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2012 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 1 045 | 983 |
| 2025 | 1 519 | 1 409 |
| 2024 | 1 469 | 1 351 |
| 2023 | 1 309 | 1 174 |
| 2022 | 1 252 | 1 097 |
| 2021 | 1 018 | 898 |
| 2020 | 977 | 794 |
| 2019 | 734 | 525 |
| 2018 | 521 | 390 |
| 2017 | 296 | 215 |
| 2016 | 224 | 155 |
| 2015 | 128 | 68 |
| 2014 | 78 | 41 |
| 2013 | 29 | 19 |
| 2012 | 1 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Atego | 5 039 | 139 047 | 92,5 % |
| MAN TGL | 4 395 | 99 613 | 93,5 % |
| Praga V3S | 1 455 | 70 144 | 92,6 % |
| DAF FA | 1 418 | 86 536 | 88,0 % |
| Renault Midlum | 1 207 | 51 299 | 89,0 % |
| DAF LF | 1 076 | 23 107 | 95,2 % |
| Iveco 120E | 948 | 13 442 | 95,2 % |
| Fuso Canter (поточна модель) | 716 | 9 119 | 94,0 % |
| Iveco Eurocargo | 608 | 83 275 | 89,9 % |
| Renault Mascott | 513 | 20 394 | 86,1 % |
| Iveco ML | 484 | 73 887 | 86,9 % |
| MAN LE | 348 | 19 193 | 91,8 % |
| Iveco 70C18 | 304 | 7 490 | 95,0 % |
| Iveco 75E | 223 | 4 956 | 93,2 % |
| Avia D120 | 215 | 13 119 | 91,3 % |
| Nissan Atleon | 191 | 7 697 | 84,2 % |
| DAF LF 230 | 180 | 2 932 | 97,0 % |
| MAN 8.163 | 168 | 11 032 | 89,5 % |
| Mercedes-Benz 814 | 164 | 6 261 | 89,9 % |
| Avia D90 | 158 | 18 569 | 88,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.