Інші моделі марки Keeway
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 55 транспортних засобів LC модельного ряду Keeway Superlight, що ставить цю модель на 267. місце серед транспортних засобів категорії LC у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 130 різних автомобілів і 422 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 130 |
| Зафіксовані огляди | 422 |
| Регулярні огляди | 254 |
| Результат «пройдено» | 95,3 % |
| Записи з пробігом | 420 |
| Доступний період | 02.10.2008 – 08.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 254. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 254 | 95,3 % |
| Evidencní kontrola | 151 | — |
| Opakovaná | 10 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
| На запит zákazníka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 254 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 242, tedy 95,3 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 242 | 95,3 % |
| Результат 2 | 12 | 4,7 % |
| Результат 3 | 0 | 0,0 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 4.11.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 6.2.12.1 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 3.3.1.2 | B | Автомобіль není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 23 | 20 |
| 2025 | 34 | 17 |
| 2024 | 24 | 14 |
| 2023 | 31 | 15 |
| 2022 | 30 | 16 |
| 2021 | 26 | 14 |
| 2020 | 16 | 5 |
| 2019 | 19 | 10 |
| 2018 | 25 | 18 |
| 2017 | 25 | 16 |
| 2016 | 19 | 17 |
| 2015 | 26 | 19 |
| 2014 | 27 | 20 |
| 2013 | 27 | 15 |
| 2012 | 23 | 18 |
| 2011 | 19 | 13 |
| 2010 | 16 | 7 |
| 2009 | 11 | 0 |
| 2008 | 1 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda Shadow | 57 | 1 573 | 93,4 % |
| Husqvarna SM 610 | 56 | 696 | 90,8 % |
| Suzuki SV650 | 56 | 796 | 93,8 % |
| Honda CBF 250 | 55 | 1 839 | 97,2 % |
| KTM 200 | 55 | 388 | 94,1 % |
| Keeway Superlight (поточна модель) | 55 | 254 | 95,3 % |
| Yamaha HW125 | 55 | 181 | 98,3 % |
| Yamaha XT | 55 | 3 777 | 95,7 % |
| Yamasaki YM150T | 55 | 1 261 | 89,3 % |
| Harley-Davidson Flhr | 54 | 458 | 95,6 % |
| Peugeot Elyseo | 54 | 826 | 97,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.