Other models of this make Keeway
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 55 vehicles LC model line Keeway Superlight, ranking this model 267. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 130 distinct vehicles and 422 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 130 |
| Recorded inspections | 422 |
| Regular inspections | 254 |
| Pass result | 95.3 % |
| Mileage records | 420 |
| Available period | Oct 2, 2008 – Sep 8, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 254. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 254 | 95.3 % |
| Evidencní kontrola | 151 | — |
| Opakovaná | 10 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
| On-request inspection zákazníka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 254 regular inspections with a known result passed 242, tedy 95.3 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 242 | 95.3 % |
| Result 2 | 12 | 4.7 % |
| Result 3 | 0 | 0.0 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.11.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 6.2.12.1 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 3.3.1.2 | B | Vehicle není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 23 | 20 |
| 2025 | 34 | 17 |
| 2024 | 24 | 14 |
| 2023 | 31 | 15 |
| 2022 | 30 | 16 |
| 2021 | 26 | 14 |
| 2020 | 16 | 5 |
| 2019 | 19 | 10 |
| 2018 | 25 | 18 |
| 2017 | 25 | 16 |
| 2016 | 19 | 17 |
| 2015 | 26 | 19 |
| 2014 | 27 | 20 |
| 2013 | 27 | 15 |
| 2012 | 23 | 18 |
| 2011 | 19 | 13 |
| 2010 | 16 | 7 |
| 2009 | 11 | 0 |
| 2008 | 1 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Honda Shadow | 57 | 1,573 | 93.4 % |
| Husqvarna SM 610 | 56 | 696 | 90.8 % |
| Suzuki SV650 | 56 | 796 | 93.8 % |
| Honda CBF 250 | 55 | 1,839 | 97.2 % |
| KTM 200 | 55 | 388 | 94.1 % |
| Keeway Superlight (current model) | 55 | 254 | 95.3 % |
| Yamaha HW125 | 55 | 181 | 98.3 % |
| Yamaha XT | 55 | 3,777 | 95.7 % |
| Yamasaki YM150T | 55 | 1,261 | 89.3 % |
| Harley-Davidson Flhr | 54 | 458 | 95.6 % |
| Peugeot Elyseo | 54 | 826 | 97.2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.