Các mẫu khác của hãng MZ
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 559 phương tiện L3 dòng xe MZ ETZ 150, đưa mẫu xe này lên vị trí 5. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại L3 theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 3 726 xe riêng biệt và 15 080 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 3 726 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 15 080 |
| Kiểm định định kỳ | 11 456 |
| Kết quả “đạt” | 94,9 % |
| Bản ghi có số km | 14 813 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 01.09.2008 – 17.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 11 456. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 11 456 | 94,9 % |
| Evidencní kontrola | 3 048 | — |
| Opakovaná | 512 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 23 | — |
| Pred registrací | 22 | — |
| Historického vozidla | 11 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 7 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 11 456 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 10 872, tedy 94,9 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 10 872 | 94,9 % |
| Kết quả 2 | 462 | 4,0 % |
| Kết quả 3 | 122 | 1,1 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.11.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 15 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 9 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 9 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
| 1.1.14.2.1 | B | Brzdový buben nebo kotouč zjevně znečištěný (olejem, tukem apod.). | 4 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 3 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 3 |
| 4.3.3.2 | B | Elektrické zapojení brzdových svítilen nebo jejich uvedení v činnost, není v souladu s požadavky. | 2 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 2 |
| 4.4.4.1.2 | B | Frekvence přerušování světla u směrových světel není zjevně v souladu s požadavky (90 ±30 krát/min). | 2 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 1.1.13.1.1 | B | Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. | 1 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 1 |
| 5.3.2.2.2 | B | Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 363 | 328 |
| 2025 | 362 | 299 |
| 2024 | 401 | 328 |
| 2023 | 426 | 337 |
| 2022 | 525 | 379 |
| 2021 | 470 | 333 |
| 2020 | 568 | 407 |
| 2019 | 613 | 432 |
| 2018 | 856 | 678 |
| 2017 | 907 | 692 |
| 2016 | 951 | 711 |
| 2015 | 1 325 | 944 |
| 2014 | 1 144 | 886 |
| 2013 | 1 072 | 822 |
| 2012 | 1 148 | 901 |
| 2011 | 1 179 | 932 |
| 2010 | 1 327 | 1 019 |
| 2009 | 1 310 | 957 |
| 2008 | 133 | 71 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Jawa 350 | 5 229 | 70 935 | 94,6 % |
| Jawa 50 | 2 345 | 49 702 | 94,8 % |
| ČZ 175 | 1 768 | 28 009 | 94,4 % |
| ČZ 125 | 723 | 7 175 | 94,7 % |
| MZ ETZ 150 (mẫu xe hiện tại) | 559 | 11 456 | 94,9 % |
| Simson SR50 | 459 | 11 354 | 95,3 % |
| MZ ETZ 251 | 154 | 3 247 | 94,7 % |
| ČZ 180 | 131 | 2 543 | 93,3 % |
| Cagiva Canyon | 108 | 2 316 | 95,8 % |
| Aprilia Tuareg | 98 | 378 | 93,9 % |
| Simson S51 | 92 | 1 711 | 94,5 % |
| Simson S 53 | 73 | 1 117 | 94,3 % |
| Jawa 175 | 71 | 1 810 | 95,5 % |
| Jawa-Čz 150 | 56 | 920 | 93,3 % |
| Norton ES | 45 | 706 | 96,7 % |
| Yamaha FZR 600 | 39 | 1 092 | 91,3 % |
| Husqvarna TE 410 | 32 | 712 | 93,5 % |
| Jawa-Čz 125 | 32 | 611 | 95,3 % |
| Harley-Davidson 750 | 26 | 504 | 96,2 % |
| Yamaha FZR 1000 | 26 | 736 | 91,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.