Інші моделі марки Simson
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 73 транспортних засобів L3 модельного ряду Simson S 53, що ставить цю модель на 12. місце серед транспортних засобів категорії L3 у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 449 різних автомобілів і 1 460 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 449 |
| Зафіксовані огляди | 1 460 |
| Регулярні огляди | 1 117 |
| Результат «пройдено» | 94,3 % |
| Записи з пробігом | 1 424 |
| Доступний період | 29.09.2008 – 16.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 1 117. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 117 | 94,3 % |
| Evidencní kontrola | 273 | — |
| Opakovaná | 59 | — |
| На запит zákazníka | 6 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
Z 1 117 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 1 053, tedy 94,3 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 1 053 | 94,3 % |
| Результат 2 | 55 | 4,9 % |
| Результат 3 | 9 | 0,8 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 6.2.10.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 1 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 1 |
| 0.2.1.3 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 39 | 37 |
| 2025 | 47 | 40 |
| 2024 | 49 | 40 |
| 2023 | 67 | 55 |
| 2022 | 53 | 42 |
| 2021 | 59 | 43 |
| 2020 | 82 | 64 |
| 2019 | 63 | 48 |
| 2018 | 91 | 70 |
| 2017 | 62 | 42 |
| 2016 | 85 | 66 |
| 2015 | 120 | 84 |
| 2014 | 112 | 95 |
| 2013 | 87 | 66 |
| 2012 | 115 | 83 |
| 2011 | 97 | 72 |
| 2010 | 122 | 91 |
| 2009 | 102 | 76 |
| 2008 | 8 | 3 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Jawa 350 | 5 229 | 70 935 | 94,6 % |
| Jawa 50 | 2 345 | 49 702 | 94,8 % |
| ČZ 175 | 1 768 | 28 009 | 94,4 % |
| ČZ 125 | 723 | 7 175 | 94,7 % |
| MZ ETZ 150 | 559 | 11 456 | 94,9 % |
| Simson SR50 | 459 | 11 354 | 95,3 % |
| MZ ETZ 251 | 154 | 3 247 | 94,7 % |
| ČZ 180 | 131 | 2 543 | 93,3 % |
| Cagiva Canyon | 108 | 2 316 | 95,8 % |
| Aprilia Tuareg | 98 | 378 | 93,9 % |
| Simson S51 | 92 | 1 711 | 94,5 % |
| Simson S 53 (поточна модель) | 73 | 1 117 | 94,3 % |
| Jawa 175 | 71 | 1 810 | 95,5 % |
| Jawa-Čz 150 | 56 | 920 | 93,3 % |
| Norton ES | 45 | 706 | 96,7 % |
| Yamaha FZR 600 | 39 | 1 092 | 91,3 % |
| Husqvarna TE 410 | 32 | 712 | 93,5 % |
| Jawa-Čz 125 | 32 | 611 | 95,3 % |
| Harley-Davidson 750 | 26 | 504 | 96,2 % |
| Yamaha FZR 1000 | 26 | 736 | 91,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.