Інші моделі марки Piaggio
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 13 транспортних засобів LC модельного ряду Piaggio 125, що ставить цю модель на 627. місце серед транспортних засобів категорії LC у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 108 різних автомобілів і 764 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 108 |
| Зафіксовані огляди | 764 |
| Регулярні огляди | 385 |
| Результат «пройдено» | 94,3 % |
| Записи з пробігом | 759 |
| Доступний період | 23.09.2008 – 04.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 385. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 385 | 94,3 % |
| Evidencní kontrola | 170 | — |
| Pred registrací | 108 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 76 | — |
| Opakovaná | 20 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| На запит zákazníka | 1 | — |
Z 385 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 363, tedy 94,3 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 363 | 94,3 % |
| Результат 2 | 21 | 5,5 % |
| Результат 3 | 1 | 0,3 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Для цієї модельної лінійки у попередньо обчисленому періоді немає доступних даних про дефекти. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 15 | 12 |
| 2025 | 11 | 5 |
| 2024 | 23 | 15 |
| 2023 | 34 | 23 |
| 2022 | 47 | 28 |
| 2021 | 45 | 26 |
| 2020 | 47 | 23 |
| 2019 | 65 | 36 |
| 2018 | 80 | 45 |
| 2017 | 89 | 54 |
| 2016 | 60 | 29 |
| 2015 | 75 | 37 |
| 2014 | 62 | 15 |
| 2013 | 61 | 16 |
| 2012 | 16 | 4 |
| 2011 | 16 | 4 |
| 2010 | 8 | 6 |
| 2009 | 9 | 6 |
| 2008 | 1 | 1 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Jawa Sport | 13 | 216 | 93,1 % |
| Kawasaki MX 125 | 13 | 389 | 88,7 % |
| Lifan LF125T-9E | 13 | 150 | 95,3 % |
| Malaguti Password | 13 | 130 | 94,6 % |
| Moto Guzzi Griso | 13 | 83 | 96,4 % |
| Piaggio 125 (поточна модель) | 13 | 385 | 94,3 % |
| SYM AX | 13 | 117 | 99,1 % |
| Yamaha WR250 | 13 | 858 | 94,4 % |
| Yamaha XJ 700 | 13 | 102 | 93,1 % |
| Zongshen Trigger | 13 | 273 | 91,9 % |
| Cagiva River | 12 | 274 | 92,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.