Інші моделі марки Piaggio
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 19 транспортних засобів LC модельного ряду Piaggio Sfera, що ставить цю модель на 507. місце серед транспортних засобів категорії LC у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 112 різних автомобілів і 412 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 112 |
| Зафіксовані огляди | 412 |
| Регулярні огляди | 287 |
| Результат «пройдено» | 91,6 % |
| Записи з пробігом | 408 |
| Доступний період | 11.02.2009 – 08.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 287. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 287 | 91,6 % |
| Evidencní kontrola | 56 | — |
| Opakovaná | 25 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 22 | — |
| Pred registrací | 20 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
Z 287 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 263, tedy 91,6 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 263 | 91,6 % |
| Результат 2 | 23 | 8,0 % |
| Результат 3 | 1 | 0,3 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 4.11.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2009 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 13 | 12 |
| 2025 | 12 | 10 |
| 2024 | 17 | 9 |
| 2023 | 17 | 11 |
| 2022 | 16 | 12 |
| 2021 | 21 | 14 |
| 2020 | 14 | 10 |
| 2019 | 20 | 12 |
| 2018 | 22 | 14 |
| 2017 | 28 | 21 |
| 2016 | 30 | 20 |
| 2015 | 35 | 28 |
| 2014 | 21 | 13 |
| 2013 | 37 | 29 |
| 2012 | 28 | 20 |
| 2011 | 26 | 16 |
| 2010 | 39 | 25 |
| 2009 | 16 | 11 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Ducati 749 | 19 | 269 | 94,8 % |
| Honda CBR 125R | 19 | 4 681 | 94,5 % |
| Honda NT700VA | 19 | 340 | 98,2 % |
| Husaberg 550 | 19 | 387 | 88,9 % |
| Moto Morini Corsaro | 19 | 129 | 94,6 % |
| Piaggio Sfera (поточна модель) | 19 | 287 | 91,6 % |
| SYM AE | 19 | 160 | 95,6 % |
| Suzuki 750 | 19 | 760 | 93,3 % |
| Yamaha FJR | 19 | 852 | 98,2 % |
| Aprilia 125 | 18 | 1 274 | 92,1 % |
| Benelli TNT 1130 | 18 | 246 | 94,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.