Other models of this make Piaggio
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 19 vehicles LC model line Piaggio Sfera, ranking this model 507. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 112 distinct vehicles and 412 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 112 |
| Recorded inspections | 412 |
| Regular inspections | 287 |
| Pass result | 91.6 % |
| Mileage records | 408 |
| Available period | Feb 11, 2009 – Sep 8, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 287. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 287 | 91.6 % |
| Evidencní kontrola | 56 | — |
| Opakovaná | 25 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 22 | — |
| Pred registrací | 20 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
Z 287 regular inspections with a known result passed 263, tedy 91.6 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 263 | 91.6 % |
| Result 2 | 23 | 8.0 % |
| Result 3 | 1 | 0.3 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.11.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2009 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 13 | 12 |
| 2025 | 12 | 10 |
| 2024 | 17 | 9 |
| 2023 | 17 | 11 |
| 2022 | 16 | 12 |
| 2021 | 21 | 14 |
| 2020 | 14 | 10 |
| 2019 | 20 | 12 |
| 2018 | 22 | 14 |
| 2017 | 28 | 21 |
| 2016 | 30 | 20 |
| 2015 | 35 | 28 |
| 2014 | 21 | 13 |
| 2013 | 37 | 29 |
| 2012 | 28 | 20 |
| 2011 | 26 | 16 |
| 2010 | 39 | 25 |
| 2009 | 16 | 11 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Ducati 749 | 19 | 269 | 94.8 % |
| Honda CBR 125R | 19 | 4,681 | 94.5 % |
| Honda NT700VA | 19 | 340 | 98.2 % |
| Husaberg 550 | 19 | 387 | 88.9 % |
| Moto Morini Corsaro | 19 | 129 | 94.6 % |
| Piaggio Sfera (current model) | 19 | 287 | 91.6 % |
| SYM AE | 19 | 160 | 95.6 % |
| Suzuki 750 | 19 | 760 | 93.3 % |
| Yamaha FJR | 19 | 852 | 98.2 % |
| Aprilia 125 | 18 | 1,274 | 92.1 % |
| Benelli TNT 1130 | 18 | 246 | 94.3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.