Weitere Modelle der Marke Cadillac
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 338 Fahrzeuge M1G Modelll der Baureihe Cadillac Escalade, womit dieses Modelll den 45. Platz unter Fahrzeugen der Klasse M1G in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 523 verschiedene Fahrzeuge und 3 975 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 523 |
| Erfasste Prüfungen | 3 975 |
| Regelmäßige Prüfungen | 2 591 |
| Ergebnis „bestanden“ | 88,4 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 3 935 |
| Verfügbarer Zeitraum | 01.09.2008 – 18.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 2 591. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 591 | 88,4 % |
| Evidencní kontrola | 804 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 247 | — |
| Opakovaná | 194 | — |
| Pred registrací | 71 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 48 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 9 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 7 | — |
| Technická silniční kontrola | 2 | — |
| TSK - Opakovaná | 2 | — |
Z 2 524 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 2 232, tedy 88,4 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 2 232 | 88,4 % |
| Ergebnis 2 | 229 | 9,1 % |
| Ergebnis 3 | 63 | 2,5 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 67 | 2,7 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.11.2.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 18 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 17 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 13 |
| 3.2.1.2 | A | Schäden zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 12 |
| 8.2.1.2.9 | B | Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. | 11 |
| 0.2.1.2 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. | 11 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 10 |
| 8.2.1.2.5 | B | U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. | 8 |
| 8.2.1.2.3 | B | Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce. | 7 |
| 8.2.1.2.1 | B | Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. | 7 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 7 |
| 8.2.1.2.4 | B | Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. | 7 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 7 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 6 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 6 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 302 | 236 |
| 2025 | 363 | 296 |
| 2024 | 354 | 275 |
| 2023 | 394 | 278 |
| 2022 | 368 | 243 |
| 2021 | 369 | 274 |
| 2020 | 261 | 178 |
| 2019 | 312 | 210 |
| 2018 | 225 | 133 |
| 2017 | 174 | 93 |
| 2016 | 142 | 55 |
| 2015 | 142 | 75 |
| 2014 | 114 | 54 |
| 2013 | 101 | 54 |
| 2012 | 118 | 48 |
| 2011 | 90 | 45 |
| 2010 | 62 | 24 |
| 2009 | 67 | 19 |
| 2008 | 17 | 1 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Touareg | 12 412 | 97 134 | 96,6 % |
| Volvo XC60 | 11 702 | 91 473 | 97,7 % |
| BMW X5 | 11 601 | 104 895 | 96,2 % |
| Audi Q7 | 9 051 | 70 386 | 97,2 % |
| Jeep Grand Cherokee | 8 166 | 76 889 | 93,8 % |
| Audi Q5 | 7 077 | 46 447 | 97,9 % |
| Suzuki Grand Vitara | 6 418 | 86 386 | 93,9 % |
| Mercedes-Benz ML | 6 089 | 85 208 | 94,5 % |
| Suzuki Jimny | 5 961 | 62 415 | 93,1 % |
| Mercedes-Benz GLE | 5 675 | 21 581 | 98,6 % |
| Jeep Commander | 471 | 5 117 | 94,1 % |
| Jaguar F-Pace | 466 | 3 507 | 97,6 % |
| Land Rover Discovery Sport | 439 | 4 154 | 96,0 % |
| Jeep Patriot | 395 | 3 509 | 92,5 % |
| Hyundai Galloper | 371 | 8 089 | 86,5 % |
| Cadillac Escalade (aktuelles Modell) | 338 | 2 591 | 88,4 % |
| Land Rover Range Rover Velar | 291 | 1 631 | 97,7 % |
| Jaguar E-Pace | 261 | 1 136 | 96,6 % |
| Mercedes-Benz G | 252 | 1 637 | 95,9 % |
| Ssangyong Musso | 242 | 3 845 | 87,7 % |
| Mercedes-Benz G 500 | 217 | 1 163 | 96,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.