Weitere Modelle der Marke DAF
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 12 Nutzfahrzeuge Modelll der Baureihe DAF AE, womit dieses Modelll den 95. Platz unter Nutzfahrzeuge (N2) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 62 verschiedene Fahrzeuge und 1 837 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 62 |
| Erfasste Prüfungen | 1 837 |
| Regelmäßige Prüfungen | 1 309 |
| Ergebnis „bestanden“ | 85,6 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 1 824 |
| Verfügbarer Zeitraum | 02.10.2008 – 18.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 1 309. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 309 | 85,6 % |
| Evidencní kontrola | 164 | — |
| Opakovaná | 156 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 91 | — |
| Pred registrací | 82 | — |
| Technická silniční kontrola | 11 | — |
| TSK - Opakovaná | 9 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 5 | — |
| ADR | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 4 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
Z 1 257 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 1 076, tedy 85,6 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 1 076 | 85,6 % |
| Ergebnis 2 | 136 | 10,8 % |
| Ergebnis 3 | 45 | 3,6 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 52 | 4,1 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 1.1.9.1.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 14 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 11 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 9 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 8 |
| 3.2.1.2 | A | Schäden zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 8 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 7 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 6 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 6 |
| 3.3.4.1 | A | Schäden zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 4 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 4 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 3 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 3 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 3 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 2 |
| 2.1.1.5.2 | A | Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 2 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 35 | 32 |
| 2025 | 55 | 46 |
| 2024 | 59 | 52 |
| 2023 | 81 | 72 |
| 2022 | 106 | 87 |
| 2021 | 117 | 94 |
| 2020 | 114 | 102 |
| 2019 | 146 | 118 |
| 2018 | 157 | 126 |
| 2017 | 119 | 71 |
| 2016 | 129 | 66 |
| 2015 | 113 | 65 |
| 2014 | 96 | 65 |
| 2013 | 102 | 63 |
| 2012 | 95 | 56 |
| 2011 | 105 | 61 |
| 2010 | 101 | 63 |
| 2009 | 81 | 57 |
| 2008 | 26 | 13 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Atego | 5 039 | 139 047 | 92,5 % |
| MAN TGL | 4 395 | 99 613 | 93,5 % |
| Praga V3S | 1 455 | 70 144 | 92,6 % |
| DAF FA | 1 418 | 86 536 | 88,0 % |
| Renault Midlum | 1 207 | 51 299 | 89,0 % |
| DAF LF | 1 076 | 23 107 | 95,2 % |
| Iveco 120E | 948 | 13 442 | 95,2 % |
| Fuso Canter | 716 | 9 119 | 94,0 % |
| Iveco Eurocargo | 608 | 83 275 | 89,9 % |
| Renault Mascott | 513 | 20 394 | 86,1 % |
| Renault Midliner | 15 | 1 227 | 83,2 % |
| Mercedes-Benz 917 | 14 | 467 | 90,0 % |
| MAN 10.224 | 13 | 525 | 89,0 % |
| Avia A30K | 12 | 11 542 | 86,6 % |
| Avia A60-N | 12 | 1 878 | 88,0 % |
| DAF AE (aktuelles Modell) | 12 | 1 309 | 85,6 % |
| GAZ 66 | 12 | 197 | 93,2 % |
| Iveco Euro | 12 | 3 079 | 88,1 % |
| Mercedes-Benz 609 | 12 | 455 | 90,0 % |
| Avia A 30 | 11 | 7 096 | 88,2 % |
| Avia A31.1K | 11 | 14 484 | 87,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.