Další modely značky John Deere
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 135 traktorů modelové řady John Deere 8R, což tento traktor řadí na 1. místo mezi traktory kategorie T1A v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 171 různých vozidel a 341 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 171 |
| Evidované prohlídky | 341 |
| Pravidelné prohlídky | 236 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 100,0 % |
| Záznamy s tachometrem | 297 |
| Dostupné období | 03.11.2020 – 19.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 236. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 236 | 100,0 % |
| Evidencní kontrola | 85 | — |
| Pred registrací | 16 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 4 | — |
Z 230 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 230, tedy 100,0 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 230 | 100,0 % |
| Výsledek 2 | 0 | 0,0 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 6 | 2,6 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.2.9.7.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 6 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 4 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 1 |
| 4.8.1.2.2 | A | Uvolněné uchycení desky zadního značení, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 1 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2020 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 111 | 92 |
| 2025 | 138 | 118 |
| 2024 | 43 | 22 |
| 2023 | 24 | 4 |
| 2022 | 22 | 0 |
| 2021 | 2 | 0 |
| 2020 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| John Deere 8R (aktuální model) | 135 | 236 | 100,0 % |
| John Deere 6215R | 103 | 471 | 99,1 % |
| John Deere 7R | 98 | 158 | 98,7 % |
| John Deere 6R | 79 | 31 | 100,0 % |
| John Deere 6155R | 75 | 294 | 99,2 % |
| John Deere 6250R | 70 | 180 | 99,4 % |
| Fendt 724 | 66 | 242 | 99,1 % |
| Case IH Optum | 56 | 169 | 98,1 % |
| Fendt 942 | 53 | 89 | 98,8 % |
| John Deere 6120M | 52 | 219 | 97,7 % |
| Case IH Luxxum | 47 | 186 | 98,8 % |
| Steyr 4100 | 47 | 121 | 100,0 % |
| Deutz-Fahr 6165 | 46 | 146 | 97,8 % |
| Zetor Crystal | 41 | 192 | 94,4 % |
| New Holland T6.180 | 37 | 147 | 100,0 % |
| Solis 50 | 35 | 97 | 100,0 % |
| New Holland T6.160 | 34 | 114 | 97,3 % |
| Kubota M5111 | 33 | 166 | 99,4 % |
| JCB 542X70AGX | 32 | 48 | 97,9 % |
| John Deere 6175R | 32 | 188 | 100,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.