Weitere Modelle der Marke Jonway
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 93 Fahrzeuge LC Modelll der Baureihe Jonway DT, womit dieses Modelll den 186. Platz unter Fahrzeugen der Klasse LC in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 358 verschiedene Fahrzeuge und 1 225 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 358 |
| Erfasste Prüfungen | 1 225 |
| Regelmäßige Prüfungen | 694 |
| Ergebnis „bestanden“ | 95,7 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 1 198 |
| Verfügbarer Zeitraum | 01.03.2013 – 04.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 694. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 694 | 95,7 % |
| Evidencní kontrola | 501 | — |
| Opakovaná | 26 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 3 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 694 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 664, tedy 95,7 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 664 | 95,7 % |
| Ergebnis 2 | 27 | 3,9 % |
| Ergebnis 3 | 3 | 0,4 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.11.2.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 4.1.4.1.6 | B | Sada (pár) světlometů zjevně nesplňuje předepsané fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla). | 1 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2013 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 51 | 47 |
| 2025 | 59 | 46 |
| 2024 | 90 | 68 |
| 2023 | 111 | 87 |
| 2022 | 115 | 64 |
| 2021 | 110 | 66 |
| 2020 | 140 | 88 |
| 2019 | 156 | 97 |
| 2018 | 174 | 101 |
| 2017 | 100 | 29 |
| 2016 | 55 | 1 |
| 2015 | 29 | 0 |
| 2014 | 11 | 0 |
| 2013 | 24 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda CBR 1000 | 94 | 3 823 | 94,1 % |
| Honda VTX 1800 | 94 | 2 343 | 94,2 % |
| Longjia Raptur | 94 | 644 | 96,1 % |
| Yamaha XTZ 660 | 94 | 1 659 | 95,7 % |
| Gilera Nexus 500 | 93 | 1 182 | 95,9 % |
| Jonway DT (aktuelles Modell) | 93 | 694 | 95,7 % |
| Suzuki GSR 600 | 93 | 4 088 | 97,1 % |
| Triumph Sprint | 92 | 889 | 95,2 % |
| Yamaha V-MAX | 92 | 1 250 | 94,8 % |
| Harley-Davidson Flstf | 91 | 513 | 96,7 % |
| Suzuki LS 650 | 90 | 1 800 | 94,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.