Další modely značky Jonway
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 93 vozidel kategorie LC modelové řady Jonway DT, což toto vozidlo řadí na 186. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 358 různých vozidel a 1 225 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 358 |
| Evidované prohlídky | 1 225 |
| Pravidelné prohlídky | 694 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 95,7 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 198 |
| Dostupné období | 01.03.2013 – 04.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 694. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 694 | 95,7 % |
| Evidencní kontrola | 501 | — |
| Opakovaná | 26 | — |
| Na žádost zákazníka | 3 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 694 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 664, tedy 95,7 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 664 | 95,7 % |
| Výsledek 2 | 27 | 3,9 % |
| Výsledek 3 | 3 | 0,4 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 4.1.4.1.6 | B | Sada (pár) světlometů zjevně nesplňuje předepsané fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla). | 1 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2013 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 51 | 47 |
| 2025 | 59 | 46 |
| 2024 | 90 | 68 |
| 2023 | 111 | 87 |
| 2022 | 115 | 64 |
| 2021 | 110 | 66 |
| 2020 | 140 | 88 |
| 2019 | 156 | 97 |
| 2018 | 174 | 101 |
| 2017 | 100 | 29 |
| 2016 | 55 | 1 |
| 2015 | 29 | 0 |
| 2014 | 11 | 0 |
| 2013 | 24 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda CBR 1000 | 94 | 3 823 | 94,1 % |
| Honda VTX 1800 | 94 | 2 343 | 94,2 % |
| Longjia Raptur | 94 | 644 | 96,1 % |
| Yamaha XTZ 660 | 94 | 1 659 | 95,7 % |
| Gilera Nexus 500 | 93 | 1 182 | 95,9 % |
| Jonway DT (aktuální model) | 93 | 694 | 95,7 % |
| Suzuki GSR 600 | 93 | 4 088 | 97,1 % |
| Triumph Sprint | 92 | 889 | 95,2 % |
| Yamaha V-MAX | 92 | 1 250 | 94,8 % |
| Harley-Davidson Flstf | 91 | 513 | 96,7 % |
| Suzuki LS 650 | 90 | 1 800 | 94,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.