Weitere Modelle der Marke Kentoya
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 144 Fahrzeuge L3E-A1 Modelll der Baureihe Kentoya Hamster, womit dieses Modelll den 25. Platz unter Fahrzeugen der Klasse L3E-A1 in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 233 verschiedene Fahrzeuge und 386 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 233 |
| Erfasste Prüfungen | 386 |
| Regelmäßige Prüfungen | 234 |
| Ergebnis „bestanden“ | 94,9 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 384 |
| Verfügbarer Zeitraum | 26.09.2016 – 09.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 234. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 234 | 94,9 % |
| Evidencní kontrola | 140 | — |
| Opakovaná | 12 | — |
Z 234 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 222, tedy 94,9 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 222 | 94,9 % |
| Ergebnis 2 | 12 | 5,1 % |
| Ergebnis 3 | 0 | 0,0 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.3.1.1.4. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.3.1.1.4 | B | Quelle světla zjevně vadný (např. zčernalá žárovka) nebo poškozený tak, že zjevně ovlivňuje fotometrické vlastnosti brzdové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 2 |
| 4.2.1.1.3 | B | Quelle světla zjevně vadný (např. zčernalá žárovka) nebo poškozený tak, že zjevně ovlivňuje fotometrické vlastnosti obrysové nebo denní svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 2 |
| 0.2.1.3 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 6.2.10.2.2 | B | Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola/blatník nebo je kryt kola/blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2016 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 76 | 67 |
| 2025 | 91 | 59 |
| 2024 | 62 | 32 |
| 2023 | 40 | 14 |
| 2022 | 61 | 35 |
| 2021 | 35 | 19 |
| 2020 | 12 | 8 |
| 2019 | 6 | 0 |
| 2018 | 2 | 0 |
| 2016 | 1 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Honda WW125A | 1 938 | 1 845 | 97,9 % |
| Honda NSS125AD | 1 203 | 1 651 | 98,9 % |
| Honda SH125AD | 606 | 1 314 | 98,3 % |
| Maxon Matador | 509 | 877 | 96,9 % |
| Piaggio Medley | 490 | 616 | 98,1 % |
| Yamaha GPD125-A | 476 | 1 007 | 98,6 % |
| Honda WW 125 | 446 | 767 | 98,0 % |
| Maxon Optimus | 408 | 83 | 97,6 % |
| Kentoya Viking | 399 | 898 | 96,1 % |
| Honda NSC110MPD | 370 | 1 361 | 98,2 % |
| Honda NSC110 | 167 | 118 | 94,9 % |
| Kentoya Phoenix | 162 | 220 | 96,8 % |
| Keeway Cityblade | 157 | 330 | 99,1 % |
| Peugeot Django | 153 | 183 | 94,0 % |
| Torrot Muvi | 150 | 609 | 97,2 % |
| Kentoya Hamster (aktuelles Modell) | 144 | 234 | 94,9 % |
| Yamaha GPD125 | 142 | 316 | 98,1 % |
| Honda WW125s | 130 | 0 | — |
| Kentoya Maximus | 103 | 193 | 95,9 % |
| Yamaha MTN125-A | 103 | 21 | 95,2 % |
| Kentoya Rush | 92 | 50 | 98,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.