Weitere Modelle der Marke Kentoya
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 48 Fahrzeuge LC Modelll der Baureihe Kentoya Trigger, womit dieses Modelll den 300. Platz unter Fahrzeugen der Klasse LC in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 344 verschiedene Fahrzeuge und 1 565 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 344 |
| Erfasste Prüfungen | 1 565 |
| Regelmäßige Prüfungen | 1 062 |
| Ergebnis „bestanden“ | 91,0 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 1 520 |
| Verfügbarer Zeitraum | 26.09.2008 – 19.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 1 062. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 062 | 91,0 % |
| Evidencní kontrola | 416 | — |
| Opakovaná | 83 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 3 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 1 062 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 966, tedy 91,0 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 966 | 91,0 % |
| Ergebnis 2 | 88 | 8,3 % |
| Ergebnis 3 | 8 | 0,8 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 6.2.7.1.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 6.2.7.1.1 | B | Ovladač vozidla je poškozený, nefunguje správně, nebo je neodborně změněn tak, že může při ovládání vozidla způsobit zranění řidiče (např. ostré hrany na řadicí páce, pedálech / ručních pákách) nebo neodpovídá požadavkům (např. u ručních ovladačů motocyklů chybí předepsané zaoblení). | 1 |
| 4.4.3.1.6 | B | Směrová svítilna vyzařuje jinou barvu než oranžovou (s výjimkou vozidel schválených do provozu před 1. 7. 1972, u kterých se připouští barva bílá u předních a barva červená u zadních směrových svítilen) nebo sada směrových svítilen (společný pár) zjevně nesplňuje stejné fotometrické vlastnosti. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Fahrzeug není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.7.2.2 | A | Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 23 | 21 |
| 2025 | 27 | 19 |
| 2024 | 29 | 15 |
| 2023 | 40 | 26 |
| 2022 | 46 | 26 |
| 2021 | 51 | 25 |
| 2020 | 52 | 32 |
| 2019 | 58 | 36 |
| 2018 | 84 | 62 |
| 2017 | 90 | 65 |
| 2016 | 112 | 71 |
| 2015 | 153 | 104 |
| 2014 | 129 | 95 |
| 2013 | 131 | 101 |
| 2012 | 158 | 113 |
| 2011 | 134 | 87 |
| 2010 | 123 | 99 |
| 2009 | 116 | 61 |
| 2008 | 9 | 4 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Daelim NS 125 | 49 | 1 062 | 96,9 % |
| Harley-Davidson XL 1200 | 49 | 399 | 92,5 % |
| Husqvarna TE 450 | 49 | 704 | 85,7 % |
| Honda Goldwing | 48 | 683 | 95,4 % |
| Kawasaki KLV 1000 | 48 | 393 | 98,0 % |
| Kentoya Trigger (aktuelles Modell) | 48 | 1 062 | 91,0 % |
| Suzuki GN 250 | 48 | 598 | 95,7 % |
| Wangye CBC | 48 | 1 130 | 95,6 % |
| Aprilia Habana | 47 | 424 | 96,0 % |
| Harley-Davidson Fxdwg | 47 | 310 | 94,2 % |
| Piaggio NEW | 47 | 431 | 94,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.