Weitere Modelle der Marke Kentoya
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 162 Fahrzeuge L3E-A1 Modelll der Baureihe Kentoya Phoenix, womit dieses Modelll den 21. Platz unter Fahrzeugen der Klasse L3E-A1 in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 231 verschiedene Fahrzeuge und 359 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 231 |
| Erfasste Prüfungen | 359 |
| Regelmäßige Prüfungen | 220 |
| Ergebnis „bestanden“ | 96,8 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 358 |
| Verfügbarer Zeitraum | 30.04.2018 – 14.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 220. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 220 | 96,8 % |
| Evidencní kontrola | 133 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 1 | — |
Z 220 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 213, tedy 96,8 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 213 | 96,8 % |
| Ergebnis 2 | 7 | 3,2 % |
| Ergebnis 3 | 0 | 0,0 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.11.2.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 4.4.1.2.2 | B | Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 1 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 1 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2018 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 84 | 68 |
| 2025 | 82 | 54 |
| 2024 | 42 | 18 |
| 2023 | 33 | 12 |
| 2022 | 81 | 60 |
| 2021 | 19 | 8 |
| 2020 | 9 | 0 |
| 2019 | 6 | 0 |
| 2018 | 3 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Honda WW125A | 1 938 | 1 845 | 97,9 % |
| Honda NSS125AD | 1 203 | 1 651 | 98,9 % |
| Honda SH125AD | 606 | 1 314 | 98,3 % |
| Maxon Matador | 509 | 877 | 96,9 % |
| Piaggio Medley | 490 | 616 | 98,1 % |
| Yamaha GPD125-A | 476 | 1 007 | 98,6 % |
| Honda WW 125 | 446 | 767 | 98,0 % |
| Maxon Optimus | 408 | 83 | 97,6 % |
| Kentoya Viking | 399 | 898 | 96,1 % |
| Honda NSC110MPD | 370 | 1 361 | 98,2 % |
| Yamaha YP125RA | 193 | 393 | 98,0 % |
| Kymco NEW | 185 | 214 | 96,3 % |
| Benelli BN125 | 176 | 97 | 95,9 % |
| SYM JET 14 | 168 | 218 | 96,3 % |
| Honda NSC110 | 167 | 118 | 94,9 % |
| Kentoya Phoenix (aktuelles Modell) | 162 | 220 | 96,8 % |
| Keeway Cityblade | 157 | 330 | 99,1 % |
| Peugeot Django | 153 | 183 | 94,0 % |
| Torrot Muvi | 150 | 609 | 97,2 % |
| Kentoya Hamster | 144 | 234 | 94,9 % |
| Yamaha GPD125 | 142 | 316 | 98,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.