Weitere Modelle der Marke KTM
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 132 Fahrzeuge LC Modelll der Baureihe KTM 640, womit dieses Modelll den 125. Platz unter Fahrzeugen der Klasse LC in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 472 verschiedene Fahrzeuge und 3 658 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 472 |
| Erfasste Prüfungen | 3 658 |
| Regelmäßige Prüfungen | 2 247 |
| Ergebnis „bestanden“ | 92,1 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 3 554 |
| Verfügbarer Zeitraum | 17.09.2008 – 17.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 2 247. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 247 | 92,1 % |
| Evidencní kontrola | 1 035 | — |
| Opakovaná | 155 | — |
| Pred registrací | 131 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 80 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 4 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 3 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 2 247 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 2 070, tedy 92,1 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 2 070 | 92,1 % |
| Ergebnis 2 | 162 | 7,2 % |
| Ergebnis 3 | 15 | 0,7 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 6.2.10.2.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.8.2.1.1 | B | Fahrzeug není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 2 |
| 7.11.1.1 | B | U počítadla ujeté vzdálenosti zjevná manipulace s počtem ujetých kilometrů. | 1 |
| 4.8.1.2.1 | A | Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 4.13.6.1 | B | Akumulátor není dostatečně uchycen nebo jeho upevnění není spolehlivé nebo jeho umístění neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 4.7.2.2 | A | Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. | 1 |
| 4.3.2.1.1 | B | Zpomalená funkce spínače brzdových světel. | 1 |
| 4.2.1.1.4 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna zdroje světla. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 87 | 81 |
| 2025 | 91 | 65 |
| 2024 | 104 | 69 |
| 2023 | 137 | 92 |
| 2022 | 176 | 100 |
| 2021 | 173 | 99 |
| 2020 | 161 | 74 |
| 2019 | 185 | 85 |
| 2018 | 232 | 151 |
| 2017 | 258 | 172 |
| 2016 | 260 | 158 |
| 2015 | 320 | 187 |
| 2014 | 274 | 181 |
| 2013 | 240 | 160 |
| 2012 | 250 | 161 |
| 2011 | 247 | 158 |
| 2010 | 238 | 138 |
| 2009 | 208 | 113 |
| 2008 | 17 | 3 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda GL1800 | 136 | 1 726 | 97,6 % |
| Honda Transalp | 136 | 2 413 | 97,4 % |
| Triumph Thunderbird | 136 | 682 | 96,8 % |
| Yamaha Virago | 136 | 3 864 | 95,3 % |
| Honda XL125V | 134 | 4 120 | 96,2 % |
| KTM 640 (aktuelles Modell) | 132 | 2 247 | 92,1 % |
| Honda SH300 | 130 | 690 | 98,1 % |
| Kawasaki ER-6F | 130 | 1 152 | 95,7 % |
| Yamaha Majesty | 129 | 2 923 | 95,6 % |
| Yamaha XJ 900 | 129 | 1 495 | 96,6 % |
| Yamaha XV 1700 | 128 | 1 465 | 92,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.