Weitere Modelle der Marke Kubota
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 22 Fahrzeuge T1A Modelll der Baureihe Kubota M5091, womit dieses Modelll den 28. Platz unter Fahrzeugen der Klasse T1A in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 59 verschiedene Fahrzeuge und 144 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 59 |
| Erfasste Prüfungen | 144 |
| Regelmäßige Prüfungen | 131 |
| Ergebnis „bestanden“ | 99,2 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 124 |
| Verfügbarer Zeitraum | 10.04.2019 – 19.08.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 131. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 131 | 99,2 % |
| Evidencní kontrola | 12 | — |
| Opakovaná | 1 | — |
Z 118 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 117, tedy 99,2 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 117 | 99,2 % |
| Ergebnis 2 | 1 | 0,8 % |
| Ergebnis 3 | 0 | 0,0 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 13 | 11,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.11.2.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 4.8.1.2.2 | A | Uvolněné uchycení desky zadního značení, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 1 |
| 3.3.4.1 | A | Schäden zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2019 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 16 | 15 |
| 2025 | 24 | 21 |
| 2024 | 40 | 38 |
| 2023 | 29 | 28 |
| 2022 | 29 | 26 |
| 2021 | 5 | 3 |
| 2019 | 1 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| John Deere 8R | 135 | 236 | 100,0 % |
| John Deere 6215R | 103 | 471 | 99,1 % |
| John Deere 7R | 98 | 158 | 98,7 % |
| John Deere 6R | 79 | 31 | 100,0 % |
| John Deere 6155R | 75 | 294 | 99,2 % |
| John Deere 6250R | 70 | 180 | 99,4 % |
| Fendt 724 | 66 | 242 | 99,1 % |
| Case IH Optum | 56 | 169 | 98,1 % |
| Fendt 942 | 53 | 89 | 98,8 % |
| John Deere 6120M | 52 | 219 | 97,7 % |
| Steyr 6145 | 26 | 52 | 100,0 % |
| Massey Ferguson MF 8740 | 25 | 48 | 97,9 % |
| Massey Ferguson MF 7718 | 24 | 92 | 100,0 % |
| John Deere 6155M | 22 | 150 | 100,0 % |
| John Deere 7250R | 22 | 187 | 98,1 % |
| Kubota M5091 (aktuelles Modell) | 22 | 131 | 99,2 % |
| Massey Ferguson MF 5711 | 22 | 107 | 97,0 % |
| New Holland T7.165 | 22 | 82 | 100,0 % |
| Dongfeng DF30 | 21 | 79 | 94,5 % |
| John Deere 6130R | 19 | 121 | 97,5 % |
| Equus 175N | 18 | 85 | 100,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.