Weitere Modelle der Marke Lexus
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 373 Personenkraftwagen Modelll der Baureihe Lexus NX350H, womit dieses Modelll den 455. Platz unter Personenkraftwagen (M1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 415 verschiedene Fahrzeuge und 567 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 415 |
| Erfasste Prüfungen | 567 |
| Regelmäßige Prüfungen | 160 |
| Ergebnis „bestanden“ | 98,1 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 563 |
| Verfügbarer Zeitraum | 16.03.2022 – 18.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Evidencní kontrola, celkem 384. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 384 | — |
| Pravidelná | 160 | 98,1 % |
| Auf Antrag zákazníka | 16 | — |
| Opakovaná | 3 | — |
| Pred registrací | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 160 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 157, tedy 98,1 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 157 | 98,1 % |
| Ergebnis 2 | 3 | 1,9 % |
| Ergebnis 3 | 0 | 0,0 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 0.3.1.2. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 6 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 2 |
| 6.1.6.1 | B | Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení. | 2 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 0.1.1 | B | Fahrzeug, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek. | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Schäden zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2022 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 284 | 146 |
| 2025 | 157 | 6 |
| 2024 | 77 | 2 |
| 2023 | 35 | 2 |
| 2022 | 14 | 4 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Lexus ES300H | 379 | 620 | 97,4 % |
| Suzuki Wagon | 377 | 15 496 | 90,4 % |
| Alfa Romeo GT | 375 | 6 065 | 92,6 % |
| Škoda Ocatvia | 374 | 11 528 | 95,7 % |
| Ford Maverick | 373 | 7 013 | 90,1 % |
| Lexus NX350H (aktuelles Modell) | 373 | 160 | 98,1 % |
| Mazda Premacy | 372 | 18 420 | 90,2 % |
| Hyundai Grand | 369 | 3 124 | 95,8 % |
| Opel Adam | 369 | 2 064 | 97,7 % |
| Mercedes-Benz EQE | 366 | 27 | 92,6 % |
| Porsche 718 | 366 | 965 | 99,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.