Другие модели марки Lexus
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 373 легковых автомобилей модельного ряда Lexus NX350H, что ставит эту модель на 455. место среди легковых автомобилей (M1) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 415 разных автомобилей и 567 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 415 |
| Зарегистрированные проверки | 567 |
| Периодические осмотры | 160 |
| Результат «соответствует» | 98,1 % |
| Записи с пробегом | 563 |
| Доступный период | 16.03.2022 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Evidencní kontrola, celkem 384. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 384 | — |
| Pravidelná | 160 | 98,1 % |
| По запросу zákazníka | 16 | — |
| Opakovaná | 3 | — |
| Pred registrací | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 160 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 157, tedy 98,1 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 157 | 98,1 % |
| Результат 2 | 3 | 1,9 % |
| Результат 3 | 0 | 0,0 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 0.3.1.2. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 6 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 2 |
| 6.1.6.1 | B | Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení. | 2 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 0.1.1 | B | Автомобиль, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek. | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2022 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 284 | 146 |
| 2025 | 157 | 6 |
| 2024 | 77 | 2 |
| 2023 | 35 | 2 |
| 2022 | 14 | 4 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Lexus ES300H | 379 | 620 | 97,4 % |
| Suzuki Wagon | 377 | 15 496 | 90,4 % |
| Alfa Romeo GT | 375 | 6 065 | 92,6 % |
| Škoda Ocatvia | 374 | 11 528 | 95,7 % |
| Ford Maverick | 373 | 7 013 | 90,1 % |
| Lexus NX350H (текущая модель) | 373 | 160 | 98,1 % |
| Mazda Premacy | 372 | 18 420 | 90,2 % |
| Hyundai Grand | 369 | 3 124 | 95,8 % |
| Opel Adam | 369 | 2 064 | 97,7 % |
| Mercedes-Benz EQE | 366 | 27 | 92,6 % |
| Porsche 718 | 366 | 965 | 99,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.