Weitere Modelle der Marke Piaggio
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 57 Fahrzeuge LA Modelll der Baureihe Piaggio NRG 50, womit dieses Modelll den 40. Platz unter Fahrzeugen der Klasse LA in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 398 verschiedene Fahrzeuge und 1 598 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 398 |
| Erfasste Prüfungen | 1 598 |
| Regelmäßige Prüfungen | 1 140 |
| Ergebnis „bestanden“ | 93,8 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 1 573 |
| Verfügbarer Zeitraum | 22.10.2008 – 31.08.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 1 140. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 140 | 93,8 % |
| Evidencní kontrola | 326 | — |
| Opakovaná | 55 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 53 | — |
| Pred registrací | 21 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 2 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 1 140 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 1 069, tedy 93,8 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 1 069 | 93,8 % |
| Ergebnis 2 | 66 | 5,8 % |
| Ergebnis 3 | 5 | 0,4 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 6.2.10.2.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 34 | 32 |
| 2025 | 33 | 31 |
| 2024 | 40 | 33 |
| 2023 | 59 | 52 |
| 2022 | 63 | 45 |
| 2021 | 67 | 48 |
| 2020 | 78 | 54 |
| 2019 | 81 | 61 |
| 2018 | 90 | 72 |
| 2017 | 99 | 77 |
| 2016 | 82 | 59 |
| 2015 | 155 | 87 |
| 2014 | 113 | 89 |
| 2013 | 103 | 75 |
| 2012 | 103 | 73 |
| 2011 | 130 | 83 |
| 2010 | 124 | 83 |
| 2009 | 139 | 84 |
| 2008 | 5 | 2 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1 340 | 7 708 | 97,1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8 612 | 95,6 % |
| Aprilia SR 50 | 465 | 5 113 | 94,9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4 660 | 95,8 % |
| Maxon Forcer | 297 | 2 101 | 97,3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5 140 | 95,2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2 884 | 97,4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3 647 | 94,7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2 775 | 93,7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2 937 | 95,8 % |
| Cagiva Cucciolo | 64 | 831 | 92,4 % |
| Peugeot Jetforce | 62 | 1 187 | 96,1 % |
| Peugeot S1A | 60 | 937 | 94,2 % |
| Jonway LY | 58 | 526 | 93,5 % |
| Peugeot S1C | 58 | 982 | 96,3 % |
| Piaggio NRG 50 (aktuelles Modell) | 57 | 1 140 | 93,8 % |
| Kymco SUPER8 | 55 | 789 | 97,7 % |
| Malaguti Fire | 50 | 474 | 93,0 % |
| Moto Zeta Yuki | 48 | 1 055 | 89,2 % |
| TGB BH1 | 48 | 406 | 97,0 % |
| Wangye Yuki | 48 | 795 | 94,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.