Weitere Modelle der Marke Piaggio
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 984 Fahrzeuge LC Modelll der Baureihe Piaggio Beverly, womit dieses Modelll den 15. Platz unter Fahrzeugen der Klasse LC in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 2 081 verschiedene Fahrzeuge und 8 351 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 2 081 |
| Erfasste Prüfungen | 8 351 |
| Regelmäßige Prüfungen | 4 788 |
| Ergebnis „bestanden“ | 96,7 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 8 218 |
| Verfügbarer Zeitraum | 05.09.2008 – 18.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 4 788. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 4 788 | 96,7 % |
| Evidencní kontrola | 2 060 | — |
| Pred registrací | 883 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 452 | — |
| Opakovaná | 147 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 10 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 8 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 4 788 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 4 630, tedy 96,7 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 4 630 | 96,7 % |
| Ergebnis 2 | 147 | 3,1 % |
| Ergebnis 3 | 11 | 0,2 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.11.2.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 12 |
| 4.7.2.2 | A | Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. | 3 |
| 4.8.2.1.4 | B | Anzahl odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 2 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 2 |
| 3.3.4.1 | A | Schäden zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Fahrzeug není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 3.3.4.2 | B | Nepřípustné úpravy (např. nálepky) nebo poškození zařízení pro nepřímý výhled, které neumožňuje řidiči poskytovat tímto zařízením předepsaný nebo jasný výhled z vozidla směrem dozadu nebo do strany popřípadě před vozidlo. | 1 |
| 0.3.2 | B | V rozporu s požadavky zákona byla na počítadle ujeté vzdálenosti provedena změna záznamu o celkové ujeté vzdálenosti vozidla. | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
| 3.2.6.2 | B | U motocyklu horní hrana čelního překrytu (větrný štít) nemá předepsané zaoblení (rádius) nebo je překryt neúplný, nadměrně popraskaný nebo nedostatečně upevněný. | 1 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 7.11.1.1 | B | U počítadla ujeté vzdálenosti zjevná manipulace s počtem ujetých kilometrů. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 597 | 417 |
| 2025 | 545 | 379 |
| 2024 | 524 | 344 |
| 2023 | 517 | 323 |
| 2022 | 604 | 347 |
| 2021 | 508 | 260 |
| 2020 | 505 | 279 |
| 2019 | 506 | 301 |
| 2018 | 640 | 418 |
| 2017 | 643 | 402 |
| 2016 | 533 | 298 |
| 2015 | 509 | 281 |
| 2014 | 411 | 202 |
| 2013 | 371 | 181 |
| 2012 | 311 | 128 |
| 2011 | 284 | 114 |
| 2010 | 174 | 64 |
| 2009 | 148 | 49 |
| 2008 | 21 | 1 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| BMW R 1150 | 1 086 | 9 337 | 97,4 % |
| Yamaha FZ6 | 1 083 | 13 237 | 96,3 % |
| Ducati Monster | 1 067 | 8 459 | 92,0 % |
| Ducati Multistrada | 1 025 | 3 324 | 96,5 % |
| Piaggio Beverly (aktuelles Modell) | 984 | 4 788 | 96,7 % |
| Jawa-Čz 250 | 949 | 18 610 | 94,2 % |
| Suzuki Intruder | 856 | 11 508 | 96,0 % |
| Maxon JJ125T-17 | 835 | 5 607 | 97,0 % |
| Kawasaki Ninja | 796 | 8 535 | 93,0 % |
| Aprilia SR | 793 | 1 212 | 95,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.