Weitere Modelle der Marke PV
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 14 Anhängern Modelll der Baureihe PV 180A, womit dieses Modelll den 467. Platz unter Anhängern (O1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 187 verschiedene Fahrzeuge und 2 726 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 187 |
| Erfasste Prüfungen | 2 726 |
| Regelmäßige Prüfungen | 2 282 |
| Ergebnis „bestanden“ | 88,5 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 228 |
| Verfügbarer Zeitraum | 03.11.2008 – 14.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 2 282. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 282 | 88,5 % |
| Opakovaná | 223 | — |
| Evidencní kontrola | 217 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 2 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 2 282 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 2 019, tedy 88,5 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 2 019 | 88,5 % |
| Ergebnis 2 | 242 | 10,6 % |
| Ergebnis 3 | 21 | 0,9 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 6.1.6.3.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 5 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 4 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 4 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 2 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 2 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 2 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 2 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 4.7.2.1.1 | B | Zařízení neosvětluje nebo neosvětluje dostatečně zadní tabulku registrační značky. | 1 |
| 0.2.2.1.4 | B | Vyznačené údaje na povinném štítku výrobce (v případě označení výrobce vozidla, VIN/výrobní číslo podvozku) neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený), nestanoví-li výrobce jinak. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 52 | 44 |
| 2025 | 66 | 55 |
| 2024 | 121 | 103 |
| 2023 | 184 | 155 |
| 2022 | 161 | 138 |
| 2021 | 161 | 128 |
| 2020 | 172 | 135 |
| 2019 | 199 | 167 |
| 2018 | 165 | 132 |
| 2017 | 162 | 129 |
| 2016 | 163 | 132 |
| 2015 | 216 | 166 |
| 2014 | 170 | 152 |
| 2013 | 127 | 116 |
| 2012 | 173 | 158 |
| 2011 | 204 | 172 |
| 2010 | 156 | 137 |
| 2009 | 54 | 46 |
| 2008 | 20 | 17 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Opat PO | 15 | 983 | 88,7 % |
| Samovýroba - | 15 | 714 | 91,5 % |
| UNI UNI | 15 | 4 187 | 91,8 % |
| CBS REM | 14 | 373 | 89,8 % |
| FEN 180 | 14 | 280 | 84,6 % |
| PV 180A (aktuelles Modell) | 14 | 2 282 | 88,5 % |
| VZ Konkurent | 14 | 231 | 91,8 % |
| AJ 3 | 13 | 125 | 87,2 % |
| Blyss BL | 13 | 27 | 74,1 % |
| PO 7 | 13 | 485 | 88,2 % |
| Saturn I | 13 | 193 | 86,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.