Other models of this make GAZ
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 171 passenger cars model line GAZ 69, ranking this model 613. place among passenger cars (M1) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 459 distinct vehicles and 3,844 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 459 |
| Recorded inspections | 3,844 |
| Regular inspections | 3,112 |
| Pass result | 93.9 % |
| Mileage records | 3,787 |
| Available period | Sep 17, 2008 – Sep 17, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 3,112. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3,112 | 93.9 % |
| Evidencní kontrola | 350 | — |
| Historického vozidla | 174 | — |
| Opakovaná | 141 | — |
| On-request inspection zákazníka | 41 | — |
| Pred registrací | 12 | — |
| Historického vozidla - opakovaná | 8 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 6 | — |
Z 3,009 regular inspections with a known result passed 2,824, tedy 93.9 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 2,824 | 93.9 % |
| Result 2 | 102 | 3.4 % |
| Result 3 | 83 | 2.8 % |
| Other / not stated | 103 | 3.4 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 2.1.3.7.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 26 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 20 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 19 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 15 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 13 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 12 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 10 |
| 3.2.1.2 | A | Damage zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 9 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 9 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 8 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 7 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 4 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 4 |
| 2.1.1.5.2 | A | Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 3 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 231 | 187 |
| 2025 | 245 | 169 |
| 2024 | 316 | 216 |
| 2023 | 217 | 201 |
| 2022 | 254 | 231 |
| 2021 | 212 | 190 |
| 2020 | 233 | 204 |
| 2019 | 242 | 224 |
| 2018 | 250 | 225 |
| 2017 | 141 | 114 |
| 2016 | 165 | 121 |
| 2015 | 245 | 162 |
| 2014 | 180 | 149 |
| 2013 | 181 | 144 |
| 2012 | 182 | 142 |
| 2011 | 164 | 135 |
| 2010 | 198 | 161 |
| 2009 | 129 | 116 |
| 2008 | 59 | 21 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632,690 | 6,732,078 | 94.6 % |
| Škoda Fabia | 521,454 | 6,068,310 | 94.1 % |
| Volkswagen Golf | 144,030 | 1,499,814 | 93.9 % |
| Škoda Superb | 138,413 | 979,600 | 96.2 % |
| Volkswagen Passat | 128,945 | 1,372,218 | 94.3 % |
| Ford Focus | 85,943 | 1,232,304 | 92.3 % |
| Škoda Rapid | 79,482 | 534,408 | 97.8 % |
| Volkswagen Touran | 67,357 | 498,440 | 95.2 % |
| Škoda Kodiaq | 53,630 | 152,418 | 98.7 % |
| Volkswagen Caddy | 53,276 | 390,982 | 94.8 % |
| Mercedes-Benz 250 | 173 | 7,094 | 93.3 % |
| Mercedes-Benz 639 | 173 | 4,838 | 96.9 % |
| Volkswagen ID.7 | 173 | 0 | — |
| Lexus NX450H+ | 172 | 68 | 97.1 % |
| Mercedes-Benz EQC | 172 | 146 | 93.8 % |
| GAZ 69 (current model) | 171 | 3,112 | 93.9 % |
| Citroën XM | 170 | 5,298 | 90.3 % |
| Nissan GT-R | 170 | 1,529 | 98.2 % |
| Honda Legend | 169 | 2,861 | 94.9 % |
| Toyota Supra | 168 | 972 | 96.4 % |
| BYD Seal | 166 | 5 | 60.0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.