Other models of this make Manitou
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 151 vehicles SS model line Manitou MLT, ranking this model 4. place among vehicles in category SS in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 543 distinct vehicles and 1,088 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 543 |
| Recorded inspections | 1,088 |
| Regular inspections | 296 |
| Pass result | 98.1 % |
| Mileage records | 733 |
| Available period | Nov 3, 2008 – Sep 17, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Evidencní kontrola, celkem 379. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 379 | — |
| On-request inspection zákazníka | 300 | — |
| Pravidelná | 296 | 98.1 % |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 90 | — |
| Pred registrací | 21 | — |
| Opakovaná | 2 | — |
Z 257 regular inspections with a known result passed 252, tedy 98.1 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 252 | 98.1 % |
| Result 2 | 4 | 1.6 % |
| Result 3 | 1 | 0.4 % |
| Other / not stated | 39 | 15.2 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 6.2.9.7.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 10 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 3 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.2.1.1.3 | B | Source světla zjevně vadný (např. zčernalá žárovka) nebo poškozený tak, že zjevně ovlivňuje fotometrické vlastnosti obrysové nebo denní svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 5.2.3.3.1 | B | Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. | 1 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.8.2.1.2 | B | Vehicle, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsanými deskami zadního značení. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 4.8.1.2.1 | A | Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 3.4.1.1 | A | Stěrač zadního skla nelze uvést v činnost. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 88 | 51 |
| 2025 | 133 | 64 |
| 2024 | 115 | 47 |
| 2023 | 119 | 53 |
| 2022 | 128 | 46 |
| 2021 | 75 | 18 |
| 2020 | 66 | 0 |
| 2019 | 51 | 4 |
| 2018 | 37 | 1 |
| 2017 | 24 | 4 |
| 2016 | 25 | 3 |
| 2015 | 59 | 2 |
| 2014 | 33 | 1 |
| 2013 | 29 | 0 |
| 2012 | 36 | 0 |
| 2011 | 26 | 1 |
| 2010 | 21 | 1 |
| 2009 | 22 | 0 |
| 2008 | 1 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Claas Lexion | 295 | 4 | 100.0 % |
| JCB 3CX | 219 | 7 | 100.0 % |
| Liebherr LTM | 213 | 183 | 97.2 % |
| Manitou MLT (current model) | 151 | 296 | 98.1 % |
| Caterpillar M | 133 | 0 | — |
| Komatsu WB | 108 | 0 | — |
| Caterpillar 432 | 105 | 1 | 0.0 % |
| WAY Locust | 103 | 1 | 100.0 % |
| Claas Jaguar | 95 | 0 | — |
| Merlo P | 87 | 134 | 98.4 % |
| Liebherr A | 83 | 0 | — |
| Manitou MT | 69 | 2 | 100.0 % |
| JCB 4CX | 60 | 1 | 100.0 % |
| Komatsu PW | 55 | 0 | — |
| Volvo L | 52 | 24 | 95.8 % |
| Demag AC | 50 | 76 | 93.1 % |
| Bobcat S | 48 | 0 | — |
| Komatsu WA | 48 | 1 | 100.0 % |
| Volvo EW | 47 | 0 | — |
| Volvo EW160E | 46 | 0 | — |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.